Profesjonalny
Kurs Maturalny
z matematyki za Darmo

Jak wygląda kurs?

Codziennie otrzymasz na swój adres email jedną lekcję. Każda lekcja będzie zawierać:

1. Omówienie zagadnienia

W każdej lekcji jest fragment teorii do matury. Omówię jedno wybrane zagadnienie, które jest wymagane do nowej matury w 2014 roku. Przedstawię Ci przykłady użycia, abyś szybciej zrozumiał dane zagadnienie.

2. Ćwiczenia interaktywne

Dla utrwalenia materiału otrzymasz krótkie ćwiczenia, których wykonanie zajmie Ci kilka chwil.

3. Przykłady zadań maturalnych

W lekcjach będą również przykłady zadań maturalnych wraz z rozwiązaniami.


Opinie o kursie

Opinia_agnieszka Uważam, że kurs jest przygotowany bardzo dobrze. Zagadnienia są prosto wytłumaczone, wszystko można szybko zrozumieć. Bardzo mi się podoba.
Agnieszka Marciniak, maturzystka z LO. im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie
hmmm. Internetowy kurs maturalny bardzo mi się podobał. Sądzę, że sprostał moim oczekiwaniom. Na pewno fajną sprawą było to, że do każdego omawianego zagadnienia były zadania, który pomagały w szerszym zrozumieniu omawianego zagadnienia;) a same zagadnienia omówione w prosty i przystępny dla każdego sposób ;) bardzo dziękuję ;) pozdrawiam :)
Paulina, Licealistka ze Szczecina ;)
Jestem bardzo zadowolona z tego kursu, ale w darmowej ofercie mogłoby być troszeczkę więcej lekcji. Wszystko naprawdę fajnie, przejrzyście napisane i rozumiem to :) A przygotowania do matury? Generalnie w szkole regularnie powtarzamy materiał, ale i tak muszę się zmuszać do samodzielnej nauki... a po tym kursie nabrałam zwyczaju codziennego robienia przynajmniej kilku zadań maturalnych. Także naprawdę super, wielki dzięki i życzcie mi powodzenia w maju :)
Gabi, Licealistka ze Śląska
Kurs bardzo profesjonalnie zrobiony ;) Dobrze wytłumaczone zadania, bardzo mi pomogły w przygotowywaniu do matury z matmy. Jedna wada- mało zadań 'domowych' . Dzieki bardzo :)
Kasia, Licealistka z Przeworska
Jeśli chodzi o kurs, to naprawde polecam. Nie jestem materiałem na matematyka, ale autor wybrał takie sposoby, aby każdy zrozumiał materiał niezależnie od tego czy jest bardzo dobry czy bardzo słaby z matematyki. Serdecznie polecam!
Dominik Kacprowicz, Licealista z Warszawy

Wypełnij formularz
i już dzisiaj otrzymaj pierwszą lekcję kursu!W każdym momencie będziesz mógł zrezygnować
klikająć link znajdujący się w stopce w każdej lekcji kursu.

Organizatorem kursu jest Redakcja portalu MatmaNa6.pl
Free

77% na maturze
to średni wynik
jaki uzyskali maturzyści
po kursie podstawowym

średnio 65% na maturze rozszerzonej po kursie rozszerzonym!
20 127 maturzystów!
skorzystało z kursu
w ubiegłym roku.
Codziennie
jedna lekcja
na Twój adres e-mail.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem