! UWAGA ! Kurs jest zgodny z wymaganiami nowej matury!

Jak zdać maturę z matematyki (po latach) na minimum 77% i zaoszczędzić czas oraz pieniądze?Prawdopodobnie jak wiele osób, które chcą lub muszą zdać maturę z matematyki zapomniałeś już większości rzeczy, których się nauczyłeś w liceum lub technikum.

A może zdajesz maturę po wielu latach i nie pamiętasz już wzoru na procent składany, jak rozwiązywać równania wielomianowe czy nierówności logarytmiczne. Większości tych rzeczy nie używałeś w swoim zawodowym życiu, a mózg odkłada na dalsze półki informacje, które przez dłuższy czas są nieużywane. Po prostu zapominamy...

Omal się nie rozpłakałem, gdy...

6 maja 2014 roku, w dzień matury z matematyki sprawdziłem wieczorem skrzynkę pocztową. Otrzymałem ogromną ilość maili od naszych kursantów. m. in. napisała do mnie Dorota:

Dziś pisałam maturę z matematyki. Właśnie sprawdziłam odpowiedzi i wyszło mi, że będę miała 78% (możliwe, że ciut więcej). Chciałam powiedzieć, że to wszystko dzięki Pańskiemu kursowi. Ostatnie dni powtarzałam jedynie razem z "Matma Na 6". A muszę powiedzieć, że wcześniej mój wynik nie przekraczał 48% na 10 probnych, raz nie zdałam i miałam wtedy 28%. Moja średnia to 21pkt (red. 42%). Wiem, że była ona podobno łatwa, ale wiele osób mówiło, że chyba się nie uda. Nie można więc mówić o łatwości skoro każdy jest inny i jego wiedza też jest różna od innej osoby.

Obiecuję, że nadal będę polecała Pański kurs.

Stokrotne dzięki:) jestem taka szczęśliwa

Z poważaniem Dorota


Miałem bardzo dużo takich maili, czytałem je cały wieczór i poszedłem spać dopiero o pierwszej w nocy. Chciałem wszystkim odpisać i pogratulować każdemu wyniku. Każdy sam na to zasłużył przerabiając wszystkie lekcje z mojego kursu. Ja im tylko pokazałem co i jak zrobić, ale to oni to zrobili, oni zdali swoje matury z matematyki.

Pomyśl jak Ty się będziesz czuł w środę 5 maja 2018 roku o godzinie 11:50

w momencie wychodzenia z sali egzaminacyjnej... będziesz szczęśliwy, pełen satysfakcji tak jak Dorota i pewno pomyślisz "Udało się! w końcu zdałem maturę i pokażę teraz tym... że nie mieli racji mówiąc, że zdawanie matury po latach to głupota."
Zaraz po opuszczeniu murów szkoły pójdziesz w ten słoneczny dzień do pobliskiej kawiarni z ogródkiem i zamówisz kawę lub piwo, które będzie smakowało jak nigdy przedtem. Bo teraz masz już maturę w ręku.

Od czego zacząć przygotowania do matury?

Na maturze z matematyki jest bardzo dużo materiału, którego wymaga CKE od wszystkich maturzystów bez względu na wiek. Jest, aż 9 głównych działów, które trzeba poznać i opanować, aby zdać maturę na poziomie podstawowym, są to:

 1. liczby i ich zbiory,
 2. funkcje i ich własności,
 3. wielomiany i funkcje wymierne,
 4. funkcje trygonometryczne,
 5. ciągi liczbowe,
 6. planimetria,
 7. geometria analityczna,
 8. stereometria,
 9. rachunek prawdopodobieństwa.

Jak sam widzisz to bardzo szeroki zakres materiału. Zadania z każdego z nich pojawiają się na maturze, bo w tym momencie arkusze maturalne mają 30 lub więcej zadań.

Po prawej stronie zamieściłem pełną listę wymagań wraz ze szczogółowymi zagadnieniami z poszczególnych działów. Informacje te pochodzą prosto z informatora maturalnego z matematyki z CKE.Kliknij na obrazek, aby rozwinąć całość.

Pełna Lista Wymagań Maturalnych!

Lista_wymagan_skrot

Cieżko samemu opanować całość tego materiału, jeżeli "prześpi" się 2 lata liceum, a co dopiero po kilku lub kilkunastu latach przerwy. Jest to wykonalne, ale wymaga samodyscypliny, bardzo dobrej organizacji czasu, harmonogramowania przygotowań i wielu książek, na które trzeba wydać sporo pieniędzy. Żadko zdarza się, że w jednej książce znajdziemy wszystkie materiały, które będą wyjaśnione w prosty sposób.

Co zawiera kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym?

Prezentowany kurs maturalny jest bardzo rozbudowaną wersją kursu darmowego na poziomie podstawowym. Cały kurs zawiera:

 • 74 lekcje z wyjaśnieniem zagadnień
  Lekcje zawierają 100% materiału wymaganego przez CKE do matury na poziomie podstawowym.
 • 370 zadań maturalnych z pełnymi rozwiązaniami - TYLKO ten kurs zawiera, aż tyle zadań maturalnych.
  Każda z 74 lekcji zawiera po 5 zadań maturalnych z pełnymi rozwiązaniami. Najszybciej nauczysz się w ten sposób, że najpierw przedstawimy Ci wymaganą teorię, a potem zastosujesz ją w praktyce rozwiązując zadania. Jeżeli jakieś zadanie sprawi Ci problem, to możesz sprawdzić poprawne rozwiązanie!
 • 11 testów sprawdzających wiedzę już w czasie trwania kursu.
  Cały materiał podzielony jest na 11 logicznych części. Po każdej części zweryfikujesz zdobytą wiedzę wykonując zadania z testu podsumowującego dany dział. Jeżeli rozwiązanie testu sprawi Ci jakiekolwiek trudności będziesz mógł wstrzymać kolejne lekcje i powrócić do materiału, który wymaga więcej pracy z Twojej strony.
 • 3 autorskie próbne arkusze maturalne
  Na potrzeby tego kursu przygotowaliśmy próbne arkusze maturalne, abyś mógł się sprawdzić realizując całą maturę po zakończeniu kursu.
 • od 10 do 20 innych arkuszy maturalnych wg dyspozycyjności Twojego czasu.
  Po wybranych lekcjach kursu będziemy sugerować, abyś rozwiązał konkretne arkusze maturalne CKE z poprzednich lat. Dzięki temu zapoznasz się z poprzednimi maturami oraz jeszcze bardziej przyswoisz sobie nową formę egzaminu maturalnego.
 • Liczne komentarze zwracające uwagę na najczęściej pojawiające się zagadnienia i zadania maturalne.
  Analizując poprzednie matury zauważyliśmy, że niektóre zagadnienia pojawiają się częściej na maturze niż inne. Zwrócimy Ci uwagę na ten materiał - bo istnieje bardzo duża szansa, że w tym roku też się pojawią tego typu zadania. Takie wskazówki tylko u nas.
 • Ćwiczenia interaktywne w czasie nauki
  Aby urozmaicić Twoją naukę i przede wszystkim sprawdzić czy prawidłowo zrozumiałeś dany fragment lekcji, przygotowaliśmy dodatkowe krótkie ćwiczenia interaktywne. W ten sposób możesz monitorować swoje skupienie podczas nauki! Tego nie ma żaden inny kurs!
 • Harmonogram kursu dostosowany do Twoich możliwości czasowych! Cały kurs podzieliliśmy na jednostki lekcyjne omawiające konkretne zagadnienia. Jedna jednostka to od 30 do 45 minut. Sam decydujesz ile materiału i w jakie dni tygodnia chcesz sobie przyswajać. To Ty podejmiesz decyzję czy kurs będzie intensywny i będzie trwał tylko miesiąc, czy może potrzebujesz więcej czasu i całość rozplanujesz na 3 miesiące. Takie harmonogramowanie nauki tylko w naszym kursie.


Zapraszam na kurs

Dodaj_do_koszyka
Kurs jest zgodny z wymaganiami nowej matury!

Kto jest autorem kursu maturalnego?

Autorami kursu są Małgorzata i Łukasz Masłowscy Redaktorzy portalu MatmaNa6.pl jednego z największych serwisów matematycznych w Polsce.

Prowadzimy go nieustannie od 2008 roku, a od 5 lat prowadzimy kursy maturalne przez internet.

Matematyka to nasza pasja i wkładamy w to całe serce. Oboje ukończyliśmy uczelnie techniczne m.in. studia z matematyki. Teraz pomagamy innym zrozumieć, często polubić i przede wszystkim zdać maturę z matematyki.
Z naszego ubiegłorocznego kursu maturalnego skorzystało

20 127 maturzystów

ich średni wynik na maturze podstawowej z matematyki to


77%

Ty też możesz zdobyć przynajmniej taki sam wynik!

Pokazaliśmy w zeszłym roku, że z nami to łatwiejsze niż Ci się wydaje!
Opinie o naszych kursach

Posiadanie wiedzy to jedno, a umiejętność jej przekazania to druga sprawa. Sprawdź co o naszym stylu nauki sądzą inni.Opinie pochodzą od naszych zeszłorocznych kursantów.Lekcje są skonstruowane w bardzo przejrzysty sposób, jak do tej pory zrozumiałam wszystko (jak chodzi o moje zdolności matematyczne to śmiało mogę powiedzieć że dopiero z tym kursem zaczynam rozumieć o co chodzi) ha gdyby tak wyglądały lekcje w szkole, zapewne nie było by problemu z maturą.... świetnie krótko, prosto zwięźle i na temat.
Anna Maj, maturzystka
Jestem tegoroczną maturzystką i muszę przyznać, że kurs bardzo mi się przydał. Jestem w pełni zadowolona, ponieważ wiele sobie przypomniałam , jak i zarówno nauczyłam. Z pewnością polecę tą stronę moim znajomym.
Pozdrawiam :)
Marta Kaczmarek, tegoroczna maturzystka
Rewelacyjny kurs!! Nie dość, że każda lekcja jest bardzo krótka, to wszystko jest tak idealnie wytłumaczone, że czasem się zastanawiam jak ja niektórych rzeczy mogłam nie rozumieć :) Na prawde wspaniały pomysł z tym kursem. Pozdrowienia dla twórcy tego kursu :)
Dominika Pasierbek, matura 2016
Jeżeli chodzi o sam powód, pisania, to chciałam napisać, że właściwie brak mi słów. Ja co prawda, maturę pisałam w zeszłym roku, i jak (niestety) spora część, poległam. Na matematyce oczywiście. Bałam się, iż pomimo tego, że mam rok "wolnego", to sobie nie poradzę. A tu proszę ! Państwa kurs ! Na prawdę brak słów, za mega wspaniałą inicjatywę.
Szacunek wielki, za to, że przez kilkadziesiąt dni, potrafił Pan i cała ekipa "MatmaNa6.pl", wyjaśnić to, czego nie dokonał mój matematyk przez 3 lata.

Pozdrawiam serdecznie,
Agata Polakiewicz, matura 2015 - poprawa
Drogi Łukaszu z żoną stokrotne dzięki za wykłady - żaden z podręczników nie daje tak jasnego i klarownego wyjaśnienia, dzięki Wam zaczynam rozumieć matematykę, ba nawet ja polubiłam.
Maria Jedliczo, tegoroczna maturzystka
Witam serdecznie :) Serdecznie dziękuję za pomoc w nauce matematyki, dzięki udziałowi w Pana kursie bez problemu poradziłam sobie z dzisiejszą maturą. Rzeczy, które wcześniej były dla mnie niezrozumiałe, okazały się być banalnie proste.
Ma Pan niesamowitą zdolność tłumaczenia wszystkich zagadnień krok po kroku, co się ceni, ponieważ osoby, które wcześniej nie żyły w zgodzie z matematyką, tego właśnie potrzebowały. Jeszcze raz WIELKIE podziękowania i życzę dalszych sukcesów w pracy :) Pozdrawiam,
Paulina Ryba, matura 2016
Witam!
Powiem tak:
Moim zdaniem ten kurs jest po prostu obłędny! Nie dość, że przyczynił się do bardzo dobrych wyników na maturze to jeszcze zmniejszył stres przed. Przechodząc wszystkie lekcje (z początku systematycznie, później dopiero tydzień przed maturą ok 30lekcji - z powodu braku wolnego czasu w roku szkolnym) na maturę szłam z przekonaniem, że żadne zadanie nie będzie dla mnie problemem - choć ten "dowód" ustanowił na mnie pułapkę.

Sądzę, że to własnie dzięki temu kursowi tak dobrze napisałam maturę na poziomie podstawowym. Bo na rozszerzonym już troszkę gorzej mi poszło - ale to jedynie była moja wina, gdyż np. źle przepisałam zadanie. A dzięki temu kursowi w większości przypadków wiedziałam co rozwiązać i jak to zapisać. I tak jak nie wielu z moich znajomych ten poziom wydawał się w miarę przystępny.

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KURS MATURALNY, KTÓRY STAŁ SIĘ MOIM NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM!
Pozdrawiam :)
Klaudia Wcisło, matura 2015
Witam :)
Bardzo się cieszę, że rusza 3. edycja kursu maturalnego MatmaNa6.pl. Są to bardzo przydatne lekcje jako indywidualne przygotowanie do matury oraz ogromna pomoc w przygotowywaniu się na zajęcia lekcyjne. Z ogromną radością polecę go młodszym rocznikom i ogólnie postaram się choć w najmniejszym stopniu pomóc serwisowi!
Mnie osobiście kurs bardzo pomógł - z matematyki byłam dosyć słaba, a moich rodziców nie stać było na korepetycje czy drogie kursy przedmaturalne oferowane przez różne szkoły. Mimo to zależało mi na dobrym wyniku z matury i przyzwoitej ocenie na świadectwie ukończenia liceum. Zapisałam się więc na Pana kurs i z biegiem czasu powoli zaczynałam rozumieć zawiłe matematyczne reguły. Dziś zamiast marnej trójki na moim ostatnim szkolnym świadectwie widnieje piątka, a co najważniejsze dostałam się na wymarzony kierunek studiów. Ten kurs okazał się dla mnie doskonałym rozwiązaniem! ;)
Mam nadzieję, że takich osób jak ja będzie za Pana sprawą dużo więcej :)

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam!
Marta Wiszowata, matura 2014
Kurs jest świetny! Genialny wręcz! Co prawda błędem było zakwalifikowanie metody wyznacznikowej przy układach liniowych, bo to poziom rozszerzony a ja robię podstawę :) ale to nic takiego w stosunku do tego jak dobry jest ten kurs. Jedyne co mi nie odpowiada to to, że maile przychodzą codziennie, chciałabym mieć możliwość wyboru dni :) jeszcze raz to powiem, SUPER POMYSŁ z tym kursem !
Kasia, licealistka z Bydgoszczy, matura 2013
Super kurs! naprawdę! Przed każdym sprawdzianem czy kartkówka wchodzę na lekcje i szukam tego co potrzebuję dzieki czemu mogę sobie poćwiczyć. Wszystko świetnie wytłumaczone, jak dla mnie strzał w dziesiatke!
Owacje na stojaco dla prowadzących! brawo!
Magdalena Badowska, maturzystka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie (matura 2013)
Witam. Ogólnie jestem BARDZO zadowolony z tego kursu, szkołę ukończyłem już dobrych kilka lat temu także większość wiedzy nabytej w szkole "gdzieś wyparowało";) Kurs jest tak poukładany, że nie sposób nie zrozumieć. Jedyne co mi przeszkadza w nauce to brak czasu, ale to już nie jest zależne od Pana:)
Jarek Walczak
(nie jestem ani uczniem żadnej szkoły, ani nauczycielem, próbuję przypomnieć sobie trochę informacji ze szkoły i być może wzbogacić swoje wykształcenie o maturę)
Ten kurs jest fantastyczny!! Wcześniej z matematyki potrafiłam nie wiele, a teraz? Nic nie sprawia mi problemów :) Wszystko jest opisane naprawdę fajnym, prostym językiem więc nie żadnych problemów ze zrozumieniem co autor miał na myśli :) Matematyka stała się przyjemna, a nie zmorą :) ten kurs rozjaśnił mi głowę :D
Dziękuję Panie Łukaszu :)
Angelika, licealistka z Liceum Zaocznego Profesja w Gdańsku
Dla mnie ten kurs jest strzałem w 10! Codzienny kontakt z matematyką przez ok 15 minut, czasem mniej, wydawał się wcześniej dla mnie niemożliwy- chociaż wiem, że taka systematyczna praca najbardziej popłaca :D i właśnie dzięki Waszemu kursowi maturalnemu mogę powiedzieć, że doskonale pomaga mi on przypomnieć sobie wszystkie tematy z 3 lat licealnych. Po miesiącu korzystania z kursu poprawiłam swój wynik z matury próbnej o prawie 20 % :) mam nadzieje, że w maju będzie to kolejne dwadzieścia więcej :D Pozdrawiam i dziękuje za wymyślenie czegoś tak przydatnego ! :)
Karolina, licealistka z I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie TarnowskiejJeżeli dalej masz wątpliwości zapytaj o poziom naszych materiałów i opinie o kursie na naszym facebooku. Jest tam ponad 20 tys osób, które nas lubią!Zapraszam na kurs

Dodaj_do_koszyka
Kurs jest zgodny z wymaganiami nowej matury!

Dla kogo jest ten kurs maturalny?

Kurs został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują gruntownego przygotowania do matury z matematyki, a nie szybkiej powtórki:

 • dla osób dorosłych zdających maturę po wielu latach

  Zdajesz maturę po 5, 10 a może 20 latach? Zapewne już nie wiele pamiętasz ze szkoły średniej. Ten kurs przygotuje Cię kompleksowo do matury. Przejdziemy razem przez cały materiał, tak jakbyś się go uczył pierwszy raz. Pokażę Ci jak rozwiązywać wszystkie typy zadań maturalnych.

 • maturzystów (licealistów), którzy "przespali" 2 lata liceum i teraz potrzebują szybkiego i gruntownego opanowania materiału do matury

  Jesteś w trzeciej klasie liceum i dopiero teraz zacząłeś myśleć o obowiązkowej maturze z matematyki? Nie martw się, przejdziemy razem przez cały materiał, który jest wymagany do matury. Tematy, które pamiętasz i rozumiesz przejdziemy szybko, a skupimy się na tych, które wymagają od Ciebie więcej pracy. Z moją pomocą zdążysz opanować cały materiał przed egzaminem w maju 2013r.

Tłumaczymy nawet najbardziej oczywiste rzeczy. Dlaczego?

książki maturalne

Które rzeczy są oczywiste? Tylko te, które się zna i rozumie! Na dzień dzisiejszy nie wiem jak jest Twój poziom wiedzy z matematyki, dlatego przyjąłem zasadę w kursie, że tłumaczę wszystko od podstaw.

Czasami może Ci się wydawać, że tłumaczenie takich drobiazgów jak procenty i punkty procentowe to zbędny wysiłek, bo to oczywistość - jednak różnica pomiędzy tymi dwoma pojęciami jest zasadnicza. W tym kursie wszystkie tego typu pojęcia są wytłumaczone wręcz "łopatologicznie" tzn. przeczytasz i zrozumiesz!

Jeżeli jakiś materiał jest dla Ciebie jasny i zrozumiały to możesz przejść do kolejnej lekcji. Pamiętaj jednak, aby takich stwierdzeń dokonywać na podstawie zadań maturalnych i testów sprawdzających, bo to one weryfikują poziom Twojej wiedzy.

Tłumaczymy wszystko w prosty sposób!

Przygotowanie do matury z matematyki w jasny i zrozumiały sposób

Czy jak czytasz na temat niektórych zagadnień z podręczników szkolnych/maturalnych to dalej nic z tego nie wiesz?

Niestety nie jesteś z tym uczuciem sam!

Wiele osób tak ma i ja nie byłem tutaj wyjątkiem. W liceum musiałem przeczytać w podręczniku do matematyki jakieś tłumaczenie kilka razy, aby je zrozumieć.

Czyja to wina?

Moim zdaniem wynika to z faktu, że osoby, które piszą podręczniki często nie uczyły w szkole i dlatego te tłumaczenia są niezrozumiałe.

Przez to, że sam miałem ten problem to wszystkie nasze materiały przygotowujemy w taki sposób, aby po jednokrotnym przeczytaniu nie budziły wątpliwości i były od razu zrozumiałe. W tym celu dodajemy dodatkowe komentarze i przykłady, bo to najszybszy sposób, aby opanować całość materiału do matury.Zapraszam na kurs

Dodaj_do_koszyka
Kurs jest zgodny z wymaganiami nowej matury!

WAŻNE! Praktyczne podejście, które zaoszczędzi Ci wiele czasu podczas nauki

Czas na maturę dla dorosłych. Matura po latach.

Priorytetem dla mnie i mojej żony jest, aby czas, który poświęcisz na naukę został wykorzystany jak najbardziej efektywnie. Dlatego w kursie umieściliśmy, aż tyle ćwiczeń, zadań i testów monitorujących Twoje postępy.

Matematyka jest dziedziną w której, aby pójść do kolejnego działu, należy najpierw opanować wcześniejsze zagadnienia, w innym przypadku następne porcje materiału mogą być dla Ciebie frustrujące, bo zależności z wcześnieszym materiałem są ogromne. Np. Ciężko będzie Ci rozwiązywać równania wielomianowe czy logarytmiczne bez opanowania materiału z funkcji kwadratowej. Tak jest z każdym działem.

Pomożemy Ci się z tym uporać i sprawimy, że nauka będzie przyjemna.

Te wszystkie ćwiczenia, zadania, testy i arkusze służą temu, abyś się upewnił i sam stwierdził:


Tak, opanowałem ten materiał. Mogę zacząć kolejny dział.

I dopiero wtedy przeszedł dalej. To gwarantuje SUKCES na maturze.

Czym różni się ten kurs od kursu darmowego oferowanego przez Redakcję MatmaNa6.pl?

Oferowany kurs jest rozbudowaną wersją kursu darmowego. Uczestnicy wersji darmowej pisali do nas by dodać więcej zadań do poszczególnych lekcji.

Poniższy kurs w każdej z 74 lekcji zawiera po 5 zadań maturalnych przygotowanych zgodnie z wytycznymi CKE. Dzięki temu będziesz mógł po każdej lekcji przećwiczyć zdobytą wiedzę.

Po każdym dziale dodaliśmy test sprawdzający, abyś mógł mierzyć poziom opanowania materiału i wiedział, czy musisz jeszcze raz przejrzeć wcześniejsze lekcje.

Przygotowaliśmy również 3 pełne arkusze maturalne, abyś przy zakończeniu kursu mógł podsumować swoją wiedzę.

Dodaliśmy wiele dodatkowych komentarzy, abyś szczególnie zwrócił uwagę na te typy zadań, które najcześciej pojawiały się do tej pory na maturze. Gdy wiesz na co masz zwrócić uwagę łatwiej zapamiętasz najistotniejsze informacje.

Podsumowując, w kursie znajdziesz ponad 370 zadań maturalnych! Wszystkie zadania z pełnymi rozwiązaniami, bo wiemy że najszybciej uczy się na przykładach, dlatego przykładamy do tego tak dużo uwagi. 11 testów sprawdzających po działach tematycznych, 3 arkusze maturalne przygotowane specjalnie na potrzeby tego kursu, masę komentarzy i uwag na które trzeba zwrócić uwagę mówiąc o maturze z matematyki. To wszystko w tym jednym kursie!

Jak będzie wyglądał kurs?

Kurs realizujesz w zamkniętej części serwisu MatmaNa6.pl w wygodnym panelu kursu. Do dyspozycji otrzymasz system harmonogramowania nauki w którym będziesz mógł ustawić:

 • Dni tygodnia w które chcesz otrzymywać i przerabiać lekcje
 • Ilość lekcji w te wybrane dni - może to być 1, 2 lub więcej lekcji jeżeli masz czas
 • najbardziej odpowiednią dla Ciebie godzinę otrzymywania kolejnych lekcji

Ponadto system sam będzie Ci pokazywał Twój postęp w opanowaniu materiału oraz to ile jeszcze pracy przed Tobą.

Ustawienia harmonogramu możesz zmienić w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowo przerobiony materiał. Dzięki temu jeżeli będziesz miał tydzień lub dwa w którym nie znajdziesz aż tyle czasu na naukę, to możesz zwolnić tempo kursu w tym okresie.

Po co Ci taki harmonogram?

Dzięki niemu nie będziesz tracił czasu na zastanawianie się "co dzisiaj powinienem zrobić?". Harmonogram sam rozplanuje całą naukę. Kolejne lekcje będą udostępniane dopiero w miarę upływającego czasu, aby nie przywalić Cię dużą ilością materiału już pierwszego dnia! Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu na organizacji nauki.Powiadomienia email o kolejnych lekcjach.

Systematyczność to podstawa tego kursu. Bez niej nie uda Ci się przygotować do matury z matematyki. Dlatego, aby zmotywować Cię do nauki w dni w które masz przerobić kolejne lekcje wyślę Ci przypomnienie na Twój adres email. Przetestowaliśmy to w naszych poprzednich kursach i takie przypomnienia świetnie się sprawdzają!Nie musisz uczyć się z monitora!

Większość osób woli uczyć się z kartki niż z monitora. Dlatego przygotowałem możliwość drukowania wszystkich materiałów. Opcja drukowania jest na tyle rozbudowana, że pozwala drukować od razu kilka lekcji lub wybrane zagadnienia, zadania czy tylko krótkie ćwiczenia interaktywne. Sam zobaczysz jakie to proste i wygodne.

Kiedy się rozpoczyna i jak długo trwa kurs?

Kurs jest prowadzony indywidualnie z każdym uczestnikiem, rozpoczniesz go w momencie zakupu dostępu do kursu.

Kurs zawiera 74 lekcje, które są tak rozplanowane, aby ich przerobienie zajmowało około 30-45 minut. Dodatkowo jest 11 testów po konkretnych działach, których rozwiązanie również zajmie około 30-45 minut.

To Ty decydujesz ile czasu będzie trwał ten kurs ustalając ilość lekcji tygodniowo. Jeżeli ustalisz np. jedną lekcję dziennie to całość zajmie nieco ponad 2 miesiące. Jeżeli ustalisz mniej lekcji tygodniowo - to będzie to dłużej, jeżeli wybierzesz więcej niż 7 lekcji tygodniowo bo dysponujesz większą ilością czasu np. w weekendy wówczas całość odpowiednio się skróci.

Ile kosztuje kurs maturalny?

Ceny kursów maturalnych oscylują w granicach 600-1200 zł w zależności od miasta i ilości godzin.

Ceny kursów internetowych są nieco niższe i wynoszą średnio 250-400 zł!

Ceny korepetycji to już astronomiczne kwoty bo mieszczą się one w przedziale 25-60 zł za godzinę, czyli za 74 godziny byłoby to od 1850 do 4440 zł!Zróbmy małe podsumowanie

W ramach kursu otrzymasz:

 1. 74 lekcje z wyjaśnieniem zagadnień wymaganych przez CKE
 2. 370 zadań maturalnych z pełnymi rozwiązaniami
 3. 11 testów sprawdzających wiedzę już w czasie trwania kursu.
 4. 3 autorskie próbne arkusze maturalne
 5. od 10 do 20 innych arkuszy maturalnych wg dyspozycyjności Twojego czasu.
 6. Omówienie najczęściej pojawiąjących się zagadnień i zadań maturalnych.
 7. Ćwiczenia interaktywne w czasie nauki do matury
 8. System harmonogramowania nauki, który zaoszczędzi Ci masę czasu!

Dzisiaj tylko 77 PLN

Dodaj_do_koszyka
Kurs jest zgodny z wymaganiami nowej matury!

BIORĘ RYZYKO NA SIEBIE! 14 dniowa gwarancja satysfakcji

Jestem tak pewny jakości, wartości i skuteczności tego kursu, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ i postępy w nauce.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 14 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 14 dni na przekonanie się, czy widzisz szybkie efekty nauki z naszym kursem - jestem pewien, że tak właśnie będzie.

Jeśli w ciągu 14 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do mnie na kurs_maturalny@matmana6.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.14 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeśli w ciągu 14 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony/a z tego kursu - daj mi znać - zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Łukasz Masłowski


Tak, chcę zamówić kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym w cenie 77 zł brutto!Rozumiem, że aktywując dostęp do kursu otrzymuję go od dzisiaj do dnia 31 sierpnia 2018 roku.Podaj adres email dla którego ma być aktywowany kurs:Pozdrawiam i do zobaczenia na kursie,
Łukasz Masłowski
Redaktor platformy edukacyjnej MatmaNa6.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem