Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ? ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <== i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Materiały dla maturzystów

« 1

Matura z matematyki 8 maj 2012 - ODPOWIEDZI

105 komentarzy

Odpowiedzi do matury z matematyki na poziomie podstawowym!

Thumb_kawa

Wspomagacze przed maturą - czy pomagają?

1 komentarz

Kawa, herbata, redbull, tiger i inne specyfiki. Jak one działają i czy tak naprawdę pomogą Ci podczas nauki?

Thumb_szybkie_czytanie

Metoda dzięki, której będziesz czytał 200% szybciej

4 komentarze

Do matury masz bardzo dużo do przeczytania: notatki, książki, streszczenia lektury, repetytoria itp. Pochłania to duże ilości czasu. Dzięki tylko tej jednej technice zwiększysz prędkość swojego czytania o 200%, nie tracąc nic na zrozumieniu czytanego materiału.

Thumb_sukces_na_maturze

Jak skutecznie uczyć się do matury?

4 komentarze

Masz mało czasu i dużo materiału do opanowania. Poznaj sposoby dzięki, którym zwiększysz efektywność swojej nauki o 70% procent i zaoszczędzisz dużo czasu.

Thumb_matura_probna

Odpowiedzi do matury próbnej 7 marzec 2012

27 komentarzy

Rozwiązania zadań do matury próbnej z matematyki z CKE. Marzec 2012

 

Thumb_26940ktc8cl3wt6

Jakie konto jest najlepsze dla studenta?

36 komentarzy

Życie studenckie to nowe wyzwania i potrzeby. Jedną z nich jest posiadanie konta w banku. Które konto jest najlepsze? Który bank nie pobiera żadnych opłat? I czy na pewno nie ma żadnych haczyków w umowie? Sprawdziłem to dla Ciebie i polecam konto w ...

Thumb_monety

Jakie stypendia Ci przysługują?

6 komentarzy

Jakie, za co i ile możesz otrzymać w postaci stypendium. Z jakich stypedniów możesz skorzystać już na pierwszym roku studiów? A które są dostępne póżniej? Dlaczego stypendium to bardzo dobra forma finansowania studiów? Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedzi w obszernym artykule, który zestawia ze sobą wszystkie możliwe stypedendia dla studentów.

Thumb_jakie_studia_wybrac

Co chcę w życiu robić? I dlaczego to takie ważne?

3 komentarze

Nie wiesz jakie studia są odpowiednie dla Ciebie? Albo chcesz sprawdzić czy dokonałeś prawidłowego wyboru? W artykule znajdziesz szereg wskazówek oraz ćwiczenie do wykonania, które pozwoli Ci wybrać kierunek studiów lub zweryfikować słuszność tego wyboru.

Thumb_studniowka

Studniówkowe przesądy.

Brak komentarzy

Jak pastować buty? Wspinaczka na Giewont, kolor podwiązki i po co nitka na nadgarstku? Te i inne przesądy studniówkowe... A jakie są u Ciebie?

Autorka: Patrycja Chodyra

Thumb_zawody_przyszlosci

Co studiować, aby za 5 lat nie mieć problemu ze znalezieniem pracy?

51 komentarzy

Czy zastanawiasz się jakie studia wybrać, aby za 5 lat nie być bezrobotnym? Jest kilka dziedzin gospodarki, którym to nie grozi! Zobacz co wg. analityków ma świetlaną przyszłość.

« 1
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem