Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ? ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <== i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!
Thumb_fotolia_18246327_s copy

Jak przygotować się do matury z matematyki?

Dodano: 09.09.2011 09:13 i 49 sekund | 403 komentarze

Wprowadzenie obowiązkowej matury z matematyki było wydarzeniem szeroko komentowanym i nierzadko silnie krytykowanym. Jest to niewątpliwie przydatna, dziedzina wiedzy, sprzyja kształtowaniu umiejętności logicznego, przyczynowo–skutkowego myślenia, z drugiej jednak strony ogromnej liczbie maturzystów sprawia trudności.

Co więc zrobić, by egzamin maturalny z matematyki nie stał się dręczącym nas koszmarem?

Przede wszystkim do serca wziąć sobie starą łacińską maksymę: „repetitio est mater studiorum”, co oznacza – powtarzanie jest matką wiedzy. Co roku nakładem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ukazuje się Informator o egzaminie maturalnym, w którym znajdują się, poza różnymi innymi przydatnymi informacjami (struktura egzaminy, czas trwania, zasady punktacji), zbiór przykładowych zadań i pytań.

Wiedza i umiejętności to jednak nie wszystko, choć bez wątpienia są one kluczowe dla sukcesu na egzaminie maturalnym. Mimo to, warto zadbać także o samopoczucie i kondycje psychiczną. W przeciwnym razie wiedza i inteligencja może okazać się niewystarczającą do zdania egzaminu.

 

Historia Krzysztofa

 

Warto w tym miejscu przytoczyć historie ubiegłorocznego finalisty kilku prestiżowych konkursów matematycznych – Krzysztofa, którego zdolności i umiejętności wielokrotnie przewyższały poziom rozszerzonego egzaminu maturalnego. Mimo tego, matura okazała się być … oblana.

Krzysiek, jak się okazało, nie zaznajomił się w ogóle ze strukturą egzaminu, będąc wyjątkowo pewnym swej wiedzy nie zrobił najmniejszej nawet powtórki, obszernego bądź co bądź, materiału. Efektem były nadmierne nerwy podczas samego egzaminu i w konsekwencji jego niezdanie. W pewnym momencie popełniał błędy nawet w kodowaniu odpowiedzi.

Przed egzaminem, a nawet na dzień lub dwa nie powinno się już uczyć i powtarzać. Czas ten należy wykorzystać na delikatny, bezwysiłkowy relaks. Jest to z jednej strony zdrowe i relaksujące, z drugiej należy się każdemu po okresie tak wytężonej pracy.

 

Zawsze zaznaczaj odpowiedzi!

 

Bardzo często zdarza się także, że podczas egzaminu maturalnego maturzysta nie zaznacza odpowiedzi w zadaniach testowych. Najczęściej nie zna wtedy odpowiedzi. Jednak pozostawienie zadania bez odpowiedzi to błąd! Pozbawiasz się wtedy 25% szansy na szczęśliwy strzał, który może okazać się na wagę złota gdy zadecyduje o zdaniu Twojej matury.

Warto także wspomnieć o możliwości zatrudnienia korepetytora bądź zapisania się na specjalnie przygotowane kursy, co niestety wiąże się z dość znacznymi wydatkami. Tym niemniej są one bardzo przydatne – prowadzi je doświadczony nauczyciel, a klasy są tak małe, że ma on pod opieką jedynie kilkoro dzieci, co czyni nauczanie znacznie skuteczniejszym.

 

Kurs maturalny z matemtyki - za darmo?

 

Kurs maturalny z matematyki.

 

Na platformie MatmaNa6.pl prowadzimy kursy maturalne z matematyki. Codziennie otrzymasz jedną lekcję z określoną partią materiału, kilka zadań maturalnych do przećwiczenia, oraz rozwiązania do tych zadań przygotowane przez redakcję. Dzięki temu możesz w systematyczny sposób rozpocząć swoje przygotowanie do pierwszego tak ważnego egzaminu w swoim życiu.

 

 

 

Zadania z dowodami są najtrudniejsze!

 

Jeszcze jedna rzecz o której bym zapomniał. Na maturze jest zawsze kilka zadań z dowodami, rozpoczynających się od słów "Wykaż, że..." lub "Udowodnij, że...". Wg statystyk prezentowanych przez CKE, te zadania zawsze poprawnie rozwiązuje bardzo mały odsetek maturzystów. Wynika to z kilku powodów:

1. Nigdy nie rozwiązywałeś tych zadań, podświadomie myśląc, że te zadania są trudne. Po prostu je omijałeś i poddawałeś się jeszcze przed przeczytaniem treści.

2. W szkole nikt nie pokazał Ci jak podejść do tych zadań przez co wydają Ci się trudne.

Tym powodom bardzo łatwo zaradzić. Faktycznie zdarzają się zadania trudne, ale ponad 80% z nich jest wbrew pozorom bardzo prosta, jeżeli wiesz jak się za nie zabrać.

Dla wszystkich osób, które chcą mieć dodatkowe 20% na maturze z matematyki i chcą poznać schemat rozwiązywania tego typu zadań przygotowaliśmy specjalny poradnik. Omówiliśmy cały schemat rozwiązywania zadań "Wykaż, że...". TAK, te zadania rozwiązuje się poprzez konkretny algorytm i jeżeli go poznasz będziesz wiedział w jaki sposób rozwiązywać zadania z dowodami. Sam zobaczysz, że Twoje obawy przed tymi zadaniami były bezpodstawne.

 

 

Poradnik: Jak rozwiązywać zadania typu Wykaż, że...?

Zyskaj dodatkowe 20% na maturze z matematyki.

Kliknij, aby aktywować poradnik!

 

 

 

To oczywiście wyjątkowo ogólnie potraktowanie tego tematu, ale nawet trzymając się takich wskazówek z pewnością łatwiej przebrniesz przez ten „maturowy koszmar”.

Napisz w komentarzu jak Ty przygotowujesz się do matury z matematyki.

Podobał Ci się artykuł? Kliknij

Zobacz także:

Komentarze (
403
):

 • Avatar_thumb daniel5022 pisze:

  Myślę, że ten artykuł jest pouczający. Oczywiście może pojawić się więcej artykułów związanych z maturą.

 • Avatar_thumb daniel5022 pisze:

  Tematem, o którym chciałbym się dowiedzieć więcej jest Dowodzenie twierdzeń, znaczy zadania, w których trzeba coś wyjaśnić. Często zadania tego typu pojawiają się na maturze rozszerzonej, a ja nie umiem ich rozwiązywać. Jeżeli można to prosiłbym o wyjaśnienie takich zadań, czy to w lekcjach które przysyłacie, czy też gdzieś na tej stronie.

 • Użytkownik lukasz jest redaktorem.
  Lukasz_20120124104827_thumb lukasz pisze:

  Witaj,

  Planujemy przygotowanie poradnika opisującego najczęstsze sposoby jakie można wykorzystać rozwiązując zadania typu wykaż/udowodnij. W tym momencie ciężko mi jeszcze powiedzieć kiedy taki poradnik się ukaże. Na serwisie jest wiele zadań tego typu rozwiązanych przez redakcję.
  Postaram się aby były one bardziej widoczne i szybciej dostępne dla osób które ich szukają.

 • Avatar_thumb joanna20 pisze:

  Ten artykuł jest bardzo dobry mogę się przygotować do matury ale poprosiłam bym materiału o funkcjach jak najwięcej bo nie rozumiem funkcji i zadania z funkcjami i jak można to zadania z treścią

 • Julianna777_20111010144028_thumb julianna777 pisze:

  Ów artykuł jest bardzo mądry, z ciekawością go przeczytałam.
  Poprosiłabym dużo zadań tekstowych i ułamków (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie ) , ponieważ mam z nimi spore trudności, a najbardziej z zadaniami tekstowymi.

 • Avatar_thumb biola pisze:

  nic nowego, ale na pewno nie zaszkodzi. Więcej artykułów ? Jak najbardziej :)

 • Artykuł super naprawde pouczający.poprosiła bym trochę zadań z treścią.

 • Artykuł mi się spodobał. Mi akurat nie pogłębił stanowczo wiedzy, ponieważ zetknęłam się już wcześniej z tym tematem, ale dla osób, które nie zastanawiały się nad radzeniem sobie ze stresem i nie myślały o pojawieniu się jego w najmniej oczekiwanych momentach, jest przydatny i napisany jasnym językiem.
  Mam pytanie czy w darmowym kursie maturalnym z matematyki będą się pojawiać trudniejsze zadania do matury rozszerzonej? Bo na razie są zadania na poziom podstawowy.
  Oczywiście również mam problem z zadaniami typu "Wykaż że" -szczególnie geometryczne- i podpisuję się pod drugim komentarzem Daniela 5022

 • Użytkownik lukasz jest redaktorem.
  Lukasz_20120124104827_thumb lukasz pisze:

  Jesteś zapisana na poziom podstawowy czy rozszerzony? Na podstawowym będą tylko zadania z matury podstawowej :)
  A na rozszerzonym pojawią się takie i takie.

 • Avatar_thumb ela49 pisze:

  informacje w tym artykule sa napewno przydatne i ciekawe .uwazam ze takie codzienne systematyczne powtarzanie materialu .jest prosta droga do sukcesu .ogólnie podoba mi sie sam artykul a kurs maturalny jest strzalem w dziesiatke

 • Jeeposlaw_20111019160712_thumb Jeeposlaw pisze:

  Ja po 16 latach od ukończenia szkoły średniej zdecydowałem się na pisanie matury,jest to trochę trudne,bo muszę korzystać z wielu pomocy,ale te artykuły,i cały ten portal jest bardzo pomocny.

 • Użytkownik lukasz jest redaktorem.
  Lukasz_20120124104827_thumb lukasz pisze:

  Bardzo miło nam to słyszeć. Życzę powodzenia na maturze i podczas przygotowania. Gdyby jakieś materiały na portalu lub w czasie kursu były nie jasne to proszę śmiało pisać w komentarzach.

 • Avatar_thumb katia29 pisze:

  Ciekawy artykuł. Kurs również jest ciekawy i przydatny. Osobiście intrygują mnie zagadnienia związane z wszelakimi funkcjami jaki i zadania typu wykaz ze :P

 • Avatar_thumb mila987 pisze:

  artykuł bardzo dobry. kurs- świetny sposób na utrwalnie, powtórzenie i ewentualne douczenia. jak wyżej proszę o zadania, z problemami typu "wykaż że", "udowodnij", ale też moja prośba to o dokładne i bardzo obszerne wytłumaczenie logarytmów i wszystkiego co z nimi związane :)

 • Avatar_thumb Aga18 pisze:

  Artykuł spodobał mi się . I jestem zadowolona z kursów.

 • artykuł ok, ja mam najwięcej kłopotu z prawdopodobieństwem...

 • Neta_20111030091329_thumb neta pisze:

  artykuł w porządku, szczególnie dla osób, które mają problem ze stresem. dla mnie najtrudniejsze są zadania typu "wykaż", "udowodnij", nie lubię też geometrii, która sprawia mi najwięcej problemów. na razie zagadnienia, które otrzymałam są proste, ale wiadomo, że dopiero zacznie się jazda pod górkę. kurs jest fajny, dobrze tłumaczone poszczególne działy na pewno pomogą w zdaniu matury.

 • Lolka1993_20111028083202_thumb lolka1993 pisze:

  Artykuł był bardzo przydatny. Ja mam największe kłopoty ze stereometrią :(

 • Ana93_20111029160814_thumb Ana93 pisze:

  Atrykuł bardzo fajnie się czyta, co ważne jest tu wiele rad, które można wykorzystać w przyszłości. Ja największe problemy mam z trygonometrią :(

 • Avatar_thumb Ania pisze:

  Artykuł bardzo przydatny i mam nadzieję że będzie więcej artykułów dotyczących samej matury oraz rozwiązywania zadań.

 • Mlody92_20111101145833_thumb mlody92 pisze:

  pytanie jak zadanie z tematu 3: Kolejność wykonywanych działań: ostatnie zadanie wychodzi 1 ? skoro ( 1+3*(3-3)-(-2 do potęgi 3 - 7):3):6= 9:6 = 1,75 ?

  Puki co kurs oceniam na duży +

 • Avatar_thumb kkeram pisze:

  Więcej takich:)

 • Rocketmary_20111103204302_thumb RocketMary pisze:

  Zgadzam się z tym, co zawarte jest w artykule. Najważniejsza jest systematyczna praca.
  Mam pytanie dotyczące kursu, z ilu lekcji się on składa?

 • Justaaa_20111101091022_thumb Justaaa pisze:

  Chcę zdawać matematykę na poziomie rozszerzonym, choć jestem w klasie o profilu z podstawową matematyką, dlatego uważam, że kurs jest bardzo przydatny! Artykuł właściwie objaśnia wszystkie interesujące maturzystę kwestie dotyczące matury ;)

 • Maragafil_20111103194957_thumb maragafil pisze:

  artykuł dość fajny, na spokojnie, nawet motywująco ;) sam pomysł portalu dla mnie jest genialny :)

 • Tamazaki_20111102180411_thumb Tamazaki pisze:

  Ciekawy artykuł.

  Zastanawiam się czy jest możliwość stworzenia specjalnych "bloczków" zadań z danego działu (15-30 zadań), które występowały na maturze lub rozwiązuje się je do danego klucza. Zadania takie mogłyby być publikowane co tydzień, każdy by sobie rozwiązał i za tydzień sprawdził jak to poszło. (chodzi mi szczególnie o zad. z poziomu rozszerzonego).

 • Bardzo ciekawy artykuł.

 • Artykuł spodobał mi się. Czytałam go z zainteresowaniem;) Mam nadzieje że będzie jeszcze wiele podobnych.

 • Dodka1234_20111102181656_thumb dodka1234 pisze:

  Dzięki tym artykułom mogę trochę opanować zdenerwowanie związane z matura z matematyki. Chciałabym by pojawiło się więcej rzeczy związanych z geometrią, ponieważ zawsze są zadania otwarte związane właśnie z tym działem

 • Saborek_20111104192751_thumb saborek pisze:

  Pomocny.
  Tutaj dowiem się więcej niż od nauczycieli w szkole.
  Przydatne dla każdego maturzysty;)

 • Avatar_thumb MARTA93 pisze:

  bardzo ciekawy artykuł, czekam na następne :)

 • Avatar_thumb Marta92 pisze:

  artykuł pouczający i ciekawy czekam na więcej

 • Patrycja02_20111106115037_thumb Patrycja02 pisze:

  Artykuł z pewnością przydatny, myślę, ze każdemu maturzyście przyda się jakiekolwiek wsparcie chociażby w postaci tego krótkiego artykułu. Cały kurs jest z pewnością pomocą, chociaż zdania mogłyby byc trudniejsze ;) Pozdrawiam

 • Artykuł bardzo ciekawy. Myślę ze każdy maturzysta powinien go przeczytać.

 • Avatar_thumb emiunn pisze:

  wszystkie artykuły są bardzo ciekawe, sam kurs również. Bardzo mi się podoba. Mam tylko jedno pytanie - czy na maturze poziom trudności jest porównywalny do tego co jest zawarty w kursie? bo wydaje mi się że te zadania są bardzo proste...

 • Avatar_thumb skubi93 pisze:

  kurs jest bardzo esencjonalny, zawiera najważniejsze zagadnienia z danego tematu. wiadomo, ze na tym nie może kończyć się moje przygotowanie do matury z matmy, teraz trzeba trzaskać zadanka. artykuł jest ok, trochę oczywisty, ale "najlepiej czyta się o tym, o czym już sami wiemy". Ja mam problem z trygonometrią, planimetrią, stereometrią.

 • Sarra93_20111106143520_thumb sarra93 pisze:

  Ciekawy artykul jak i kurs. Jestem pod wrazeniem. Naprawde genialny pomysl. Tylko chcialam zapytac ile owy kurs zawiera lekcji, oraz czy poziom trudnosci faktycznie odbiega duzo od normy na maturze?

 • Kairix_20111109134106_thumb Kairix pisze:

  jest pouczający

 • Avatar_thumb kina112 pisze:

  Artykul bardzo pomocny,pouczający

 • Avatar_thumb Mrowka22 pisze:

  Artykuł bardzo fajny i życiowy. Cieszę się, ze powstają takie darmowy kursy bo nie każdy ma czas i PIENIĄDZE aby korzystać z dodatkowych lekcji. A niestety nauczyciela w szkole nie da się wybrać. Gratulację i podziękowania dal twórców kursu:):):) Pozdrawiam i cieszę się ze są w Polsce jeszcze tacy ludzie:D

 • Avatar_thumb asiakita_94 pisze:

  Artykuł bardzo pomocny

 • Natalia1234_20111108214531_thumb Natalia1234 pisze:

  Ja się też powtórzę, że artykuł ten został dobrze napisany. Też uważam, iż potrzebne są takie kursy za darmo. Gratulacje za wkład w pracę do tego portalu :)

 • Justas21_20111107192306_thumb justas21 pisze:

  Ja również sądzę, że ten artykuł jest bardzo dobrze napisany. Takie kursy są jak najbardziej potrzebne :)

 • Avatar_thumb karolka pisze:

  zawarte jest w nim kilka cennych wskazówek, które na pewno się przydadzą w zdaniu matury.
  podobnie jak daniel5022 chciałabym się dowiedzieć coś o dowodzeniu twierdzeń które sprawiają mi jak na razie największy problem

 • Adzia_20111106200927_thumb Adzia pisze:

  Artykuł ciekawy i pouczający ;D
  Z niecierpliwością czekam na następne ... ;D

 • Avatar_thumb skalp93 pisze:

  Uważam, że to pouczający artykuł, Ja z kolei chciałbym zadania z Twierdzeń za, które najzwyczajniej w świecie jest dużo pkt. na maturze a i także zadania z Prawdopodobieństwa i z Planimetrii.

 • Avatar_thumb swiat05 pisze:

  Artykul bardzo ciekawy sproboje w miare mozliwosci polecic go znajomym, ktorzy rowniez zdaja mature.

 • Sądzę, że artykuł jest interesujący tylko trochę... krótki. Myślę, że dobrze byłoby pisać na temat różnych kierunków studiów, np. biotechnologia(mnie ona bardzo interesuje) i aby w takiego typu artykułach zawrzeć informację, dla kogo dany kierunek? czy trudno się dostać? czy czasami jest w ogóle warto starać się na jakichś kierunek? jakie są realne szanse na pracę i płacę?
  Natomiast kurs maturalny - bardzo udany! Oby tak dalej. ;)

 • Iws5777_20111115220554_thumb Iws5777 pisze:

  Mądry pouczający artykuł. Polece go znajomym . Ten kurs maturalny to naprawde rewelacja i moze sporo nam maturzystom pomoc .

 • Karola_92_20111115184820_thumb karola_92 pisze:

  Artykuł bardzo ciekawy, poza tym zawiera pomocne rady. Co do kursu jest bardzo przydatny w przygotowaniach do matury. Dla mnie dużym plusem jest przejrzyste wyjaśnienie tematu i zawartych w nim treści. Oba godne polecenia.

 • Czarna_20111116162323_thumb czarna pisze:

  Przydatny artykuł, lubię takie poradniki. Kurs jest genialny, jestem naprawdę wdzięczna za pomoc. Interesują mnie tematy biologiczne, chyba część da się powiązać z matematyką :)

 • Avatar_thumb asiorek pisze:

  Artykuł naprawdę ciekawy; kurs jak dla mnie jest świetny i naprawdę nie zajmuje wiele czasu, dlatego mogę go pogodzić z innymi obowiązkami. Idąc w moje ślady część koleżanek również dołączyła do grona uczestników kursu i są w 100% zadowolone. :)

 • Avatar_thumb robertostb pisze:

  Artykuł jest ciekawy a kurs przypomina i powtarza wiadomości potrzebne do matury

 • Karola_92_20111115184820_thumb karola_92 pisze:

  Mnie osobiście interesowałby tematy postępowania rekrutacyjnego, opisy kierunków i możliwości pracy po nich (najbardziej interesuje mnie kulturoznawstwo, ewentualnie jakaś filologia).

 • Avatar_thumb agatek1202 pisze:

  Artykuł pomocny, kurs bardzo fajny, wszystko przejrzyście wytłumaczone.

 • Avatar_thumb Zuza pisze:

  Bardzo przydatne wskazówki ;)

 • Majenka1993_20111116145054_thumb majenka1993 pisze:

  ciekawy artykuł , a kurs jest bardzo przydatny i dobrze przygotowany ;)

 • kurs dobrze przygotowany, artykuł ciekawy i treściwy.

 • Avatar_thumb gejsza3103 pisze:

  Artykuł jest pomocny i rzeczowy. Ja osobiście najbardziej borykam się z różnego rodzaju parametrami (wielomianów, funkcji kwadratowej) są to chyba dla mnie najbradziej kłopotliwe zadania, nie wspominam już nawet, jak bardzo przeraża pierwsze słowo w zadaniu "wykaż/udowodnij" ; ) dla mnie są one również mocno kłopotliwe.

 • Stained_20111119202703_thumb Stained pisze:

  Cóż, muszę przyznać, że choć artykuł nie przekazał mi nic nowego, przeczytałam go z wielką przyjemnością. Z całą pewnością przyda się on każdemu maturzyście. Dość często spotykam się z opiniami, że jak się pójdzie na żywioł i podejdzie do sprawy na luzie, to zda się bez problemu. Widać, nie do końca. Owszem, tak zwany "luz" jest przydatny, ale dopiero przed wejściem na salę, ale absolutnie nie w trakcie okresu przed maturą, który powinien zostać poświęcony na naukę i dokładne przygotowanie, czy chociażby zapoznanie się z tym, jak dany egzamin wygląda. Potem co najmniej o jeden stres z głowy mniej, bo wchodzimy do sali i mniej więcej wiemy, co nas czeka. Jedyne, co troszkę rzuciło mi się w oczy podczas lektury, to fragment mówiący o korepetytorach, a zwłaszcza fragment: "[...] ma on pod opieką jedynie kilkoro dzieci". Chyba w przypadku maturzystów nie mamy do czynienia z dziećmi, prawda? ;)
  Co do mnie- moją piętą achillesową z całą pewnością są logarytmy i po cichu czekam na jakiś artykuł odnośnie nich. No i odnośnie samej matury i stresu przedmaturalnego- może jakiś artykuł dotyczący naturalnych i sprawdzonych metod walki z nadmiernym zdenerwowaniem? :)
  Pozdrawiam.

 • Azalea_20111119223959_thumb Azalea pisze:

  Mimo iż nie ma żadnych rzeczy, których bym nie wiedziała jestem zadowolona z przeczytania. Szczerze zachęcam do pisania większej ilości takich tekstów- nie tylko są pomocne dla osób, które nie zostały obeznane w tym temacie tak jak Krzysiek- bohater artykułu- ale są też dobre, bo odświeżają pamięć tym, co poznali powyższe zasady zdanej matury jakiś czas temu ^^

 • Mam_20111118203851_thumb mam pisze:

  Osobiście uważam, że artykuł mocno podbudowuje i akcentuje na co trzeba zwracać uwagę podczas matury i w trakcie przygotowań. Ja będę zdawać maturę po 20 latach od ukończenia szkoły i dla mnie wszyskie wskazówki są na wagę złota. Czekam na więcej.

 • Damcijutro_20111118211308_thumb Damcijutro pisze:

  artykuł bardzo przydatny, trzeba wiele takich tekstów abyśmy (maturzysci) sie w koncu wzieli do nauki!

 • Kzw_20111025202620_thumb KZW pisze:

  Artykuł jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Balbi93_20111120164045_thumb balbi93 pisze:

  artykuł pokazuje to co każdy powinien wiedzieć.:p bez robienia zadań wiadomo, że nic nikt nie osiągnie. chciałabym przeczytać na temat kierunków studiów. a dokładniej interesują mnie: fizjoterapia i kosmetologia. :)

 • Avatar_thumb bachytra pisze:

  Artykuł przydatny, ciekawe jaką zrobią jutrzejszą próbną maturę z matmy :)

 • Myo_20111121133442_thumb Myo pisze:

  Pomocny arykuł. Warto przeczytać. Dobrze było by poznać podejście psychologiczne do zadań i jak pozbyć się rezygnacji i stresu przed trudnym zadaniem, które w rzeczywistości jest proste. Pozdrawiam : )

 • Avatar_thumb beet pisze:

  Myslę, że artykuł jest ok, aczkolwiek spodziewałam sie czegoś trochę innego ;) Jakiejś porady jak sie uczyć, czy cos w tym stylu.

 • Avatar_thumb emmi9393 pisze:

  Artykuł pomocny ;) Dla mnie najtrudniejsze są zadania typu "udowodnij, że".

 • Yl25_20111123202647_thumb YL25 pisze:

  Przydatny artykuł; zawiera niezwykle praktyczne porady i informacje.

 • Olusieczkaa_20111122142402_thumb olusieczkaa pisze:

  artykuł bardzo ciekawy, mam nadzieję że tego typu artykuły oraz kurs matmana6 sprawią, że zdam maturę śpiewająco ! :)

 • Avatar_thumb Patrycjaa20 pisze:

  Artykuł bardzo ciekawy i na pewno pomocny. Także mam nadzieje, że z pomocą tego kursu matma nie będzie problemem. Też mam problem z zadaniami na temat udowodnienia i z geometrią.

 • Agusia593_20111121183645_thumb agusia593 pisze:

  Artykuł jest przydatny. Właśnie też chciała bym się dowiedzieć coś więcej na temat udowodnień. Bp te zadania wraz z geometrią sprawiają mi największą trudność

 • Ewulka000_20111125131244_thumb ewulka000 pisze:

  Artykuł bardzo pouczający:) osobiście chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o zadaniach typu " wykaż że...."

 • Użytkownik malgorzata jest redaktorem.
  Malgorzata_20120129080240_thumb malgorzata pisze:

  Poradnik odnośnie rozwiązywania zadań typu "wykaż, że " już w przygotowaniu! :)

 • Gosiulka333_20111124175320_thumb Gosiulka333 pisze:

  Bardzo fajny artykuł:) ja staram się robić dużo zadań mimo że czasami czegoś nie umiem staram się nie zniechęcać i próbuję dalej:)

 • Kasienka930_20111124170740_thumb kasienka930 pisze:

  bardzo fajny artykuł, przydatny :) ja poprosiłabym o zadania tekstowe z równań i nierówności :)

 • Avatar_thumb Czesiak pisze:

  wszystko fajnie. :) super sprawa z tym kursem, za który dziękuję. :) oczywiście nie pogardzę kolejnymi artykułami. :)

 • Avatar_thumb busia100 pisze:

  Artykół bardzo ciekawy i fajnie napisany. Taki życiowy a nie żadne dyrdymały. Mnie największy problem sprawiają zadania otwarte, z treścią, a ogólnie to geometria nie jest moją dobrą stroną

 • Avatar_thumb engine92 pisze:

  Artykuł bardzo mi zaimponował, jednak to nie było to, czego jeszcze nie wiem. Czekam na kolejne artykuły.

 • Artykuł super naprawde pouczający, poprosił bym o zadania z treścią, oraz moim pytaniem jest czy nie dało by się przyśpieszyć kursu, lub ominąć kilka wstępnych lekcji. Chciał bym do matury omówić te trudniejsze zagadnienia.

 • artykuł jest bardzo dobry ale interesuje mnie z ilu lekcji składa się ten kurs i czy zdążę z nim wszystko powtórzyć? czy nie można ominąć kilku lekcji? czy będą też trudniejsze zagadnienia?? dodam że mogła by być jeszcze kategoria zadań a mianowicie równania i nierówności ;) Zgadzam się również z wypowiedzią Tamazaki ;) chciałabym robić więcej zadań z rozszerzenia i to jest dobry pomysł z tymi zadaniami :)

 • Użytkownik lukasz jest redaktorem.
  Lukasz_20120124104827_thumb lukasz pisze:

  Kurs składa się z 70 lekcji.
  W tym momencie nie ma możliwości, aby go przyśpieszyć, ale trwają już pracę nad panelem kursu w którym będą zgrupowane wszystkie lekcje, możliwość ustawienia kiedy i ile lekcji chcesz otrzymywać (czyli będzie można przyśpieszyć kurs) oraz kilka dodatkowych opcji. Mam nadzieje, że będzie przydatny.

 • Karolcia_20111125161724_thumb Karolcia pisze:

  bardzo fajny artykuł:)
  mi najwięcej trudności niestety z tego co zauważyłam sprawia wszystko:) jednak tyle mam dobrze ze nie stresuje sie tak bardzo egzaminami:) nie przepadam za funkcja kwadratowa i liniową..bo jej nie rozumiem nic a nic:(

 • Avatar_thumb oxxx pisze:

  przydatny i bardzo ciekawy )

 • Deyna93_20111129154435_thumb deyna93 pisze:

  pozytywnie i sensownie.

 • Avatar_thumb ula418 pisze:

  kurs jest bardzo przydatny, mam nadzieję, że dzięki niemu zrozumiem zagadnienia, które sprawiają mi trudności, a na lekcji nauczyciel nie ma czasu dokładnie tłumaczyć wszystkiego. Cieszę się, że kurs jest darmowy, bo nie byłoby mnie stać na korepetycje. Artykuł na temat matury podziałał budująco i trochę mniej się stresuję, mimo że mam jeszcze dużo czasu do egzaminu.

 • Avatar_thumb olka pisze:

  Artykuł pouczający. Miałam kiedyś podobną sytuację do wspomnianego w tym artykule Krzysztofa- robiłam praktycznie same zadania z matury rozszerzonej, rozwiązywałam najtrudniejsze, a z najprostszymi miałam problem, więc ten kurs, gdzie są zadania i na poziomie podstawowym i rozszerzonym bardzo mi się przyda. Nigdy nie chodziłam na korepetycje, bo nie mam na to pieniędzy i czasu, więc taki szybki kurs to świetna sprawa! Dziękuję serdecznie Łukaszu! :)

 • Avatar_thumb ewelina1992 pisze:

  super artykuł byle więcej takich;^)

 • Maja6_20111129145557_thumb Maja6 pisze:

  Bardzo dobry artykuł pouczający :) przyda się:)

 • Avatar_thumb madzialena pisze:

  Ten artykuł jest bardzo ciekawy, Byle więcej takich. Ja nigdy nie potrzebowałam korepetycji, zawsze sobie jakoś tam radziłam, ale z kursu korzystam bardzo chętnie. Jak codziennie przychodzą nowe lekcje, to jest to jakaś motywacja, żeby codziennie coś robić, bo tak to się nie ma na to czasu, albo ochoty. A jednak chciała bym dobrze zdać maturę i to rozszerzoną.

 • Aneta0120_20111130150254_thumb aneta0120 pisze:

  artykuł nic nowego nie wniósł, jednak bardzo ciekawa jest historia Krzysztofa :)

 • Avatar_thumb Aja13 pisze:

  Uważam, że artykuł jest bardzo dobry, gdyż składa się z informacji, które przydadzą się w przygotowaniu do matury i jest zwięźle napisany. Tak samo sądzę, że ten cały kurs jest świetny. Dzięki niemu można powtórzyć cały materiał potrzebny do matury jak również jest za darmo co w dzisiejszych czasach jest rzadkością Codzienne lekcje mobilizują do nauki i robienia zadań. Myślę, że takich kursów powinno być więcej z różnych przedmiotów, które pomogą w nauce:)

 • Avatar_thumb gol pisze:

  artykuł jest ok.czekam na następny.

 • Kasia15o3_20111201215106_thumb kasia15o3 pisze:

  Jestem po trzeciej lekcji i muszę przyznać, że pierwszym plusem jest zajęcie się w domu zagadnieniami z matematyki :) lekcje są fajnie przygotowane. Ucieszył mnie dziś prezent- ebook (przeczytałam już połowę, mam nadzieję, że uda mi się porady w nim zawarte urzeczywistnić w życiu). ;) Artykuł- ok, choć już wcześniej te rady słyszałam :)

 • Avatar_thumb wiola0610 pisze:

  Artykuł jest fajny,pisany prostym językiem .A co do kursu to jestem jak narazie zadowolona,treści są podane prostym językiem niż językiem jakim używają nauczyciele od matematyki.Szybciej idzie zrozumieć dany materiał;)

 • Magda_ci_20111203185920_thumb magda_ci pisze:

  artykul jest bardzo interesujacy...interesuja mnie tematy tj. logarytmy,funkcje liniowe bardzo by mi sie przydala pomoc z tych dzialów

 • Avatar_thumb albkis1 pisze:

  Artykuł jest przydatny. Tematem, o którym chciałbym się dowiedzieć więcej jest dowodzenie twierdzeń, ponieważ takie zadania występują zawsze na maturze rozszerzonej.

 • Elcia_t18_20111206120211_thumb elcia_t18 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł. Cieszyłabym się gdyby pojawiło się więcej materiału tego typu związanego z maturą.

 • Kasiad_20111204135107_thumb Kasiad pisze:

  artykuł jest naprawdę dobry polecam!!

 • Avatar_thumb galkowskit pisze:

  Dobry artykuł. Chętnie dowiedziałbym się jednak więcej o dowodzeniu twierdzeń.

 • Spinqa_20111205164045_thumb spinqa pisze:

  gdzieś na początku widziałam komentarz, że przydałoby się więcej udowadniania i wykazywania różnych rzeczy. tez tak mysle, czestno nie wiem w ogole jak sie za takie zadania zabrać

 • 1992_20111202142447_thumb 1992 pisze:

  Materiały superowe wszystko mi się przypomina:D liczę na więcej zadań w których podstawa jest wiedziac jak się za nie zabrać z tym jest najwięcej problemu:(

 • Andzia2411_20111207172059_thumb andzia2411 pisze:

  Według mnie artykuł jest interesujący, a zawarte w nim wiadomości są bardzo przydatne:) Chętnie zobaczyła bym więcej takich propozycji... :D

 • Avatar_thumb Eentha pisze:

  Artykuł dobry, ale chyba nic nowego się nie dowiedziałam ;)

 • Andzia2411_20111207172059_thumb andzia2411 pisze:

  oby więcej takich artykułów ;D bardzo ciekawe polecam

 • Avatar_thumb nors pisze:

  dzien dobry, artykul mowi prawde

 • Zuzka_20111212145505_thumb Zuzka pisze:

  jak macie problemy z matmą lub po prostu chcecie poćwiczyć do matury lub klasówki to polecam tą stronkę *** mi dzięki temu próbna matura nie sprawiła problemu

 • Sowa_20121112151732_thumb sowa pisze:

  Fajny tekst, bo nie takiego patosu wymądrzających się profesorków, po prostu dobre rady miłej osoby która to pisała.
  Ten kurs też fajny ale jednak trochę za prosty ;)

 • Aduska1b_20111210104135_thumb aduska1b pisze:

  Artykuł jest pouczający przypominający że nie należy spoczywać na laurach. Ja chciała bym abyś mi przysłał materiały dotyczące stereometrii. Gubię się w tym.:/

 • Avatar_thumb ulaaa pisze:

  Ciekawy artykuł, podoba mi się :)

 • Karola943_20111213211246_thumb karola943 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł pomocny:)

 • Avatar_thumb stokrotka pisze:

  Artykuł pozytywny.Pomaga.Jeśli chodzi o lekcje,to chciałabym widzieć u siebie zadanka,żeby pojąć jak nie pomylić sie w znakach(mam prolem kiedy plus ,czy minus przy działaniach),funcja liniowa wraz ze wszystkimi typami zadań.Zależy mi na wszystkich działach z matematyki.Mogą być podzielone na kilka lekcji,ale żeby tylko na tym się skupić. Kolejność działań,itp ktore dostaje na maila to znane mi już rzeczy.Czekam na kolejne lekcje z matematyki obowiązkowej.

 • Avatar_thumb lokomotywa pisze:

  Artykuł ciekawy i pomocny, bardzo dziękuję za możliwość korzystania z tej strony.

 • 999999999_20111215204531_thumb 999999999 pisze:

  czesc

  artykul jak artykul - fajna maksyma : repetitio est mater studiorum

  prosze panowie redaktorzy PAMIETAJCIE , ze piszecie kurs darmowy dla naprawde slabych uczniow ( ci lepsi tez kozystaja w mysl maksymy w/w - ok ) - prosze przywiazujcie wage do szczegolow np. wytluszczenie danego zadania czy cyfr kolorem innym niz pozostale , opisujcie dokladniej dane fazy rozwiazan - - to pomaga na poczatku osoba , ktore sa wzrokowcami i duzo wysilku ich kosztuje przyswojenie materialu
  - PROSZE badzcie dokladniejsi w szczegolach , my ktorzy sleczymy nad materialem czesto nie mamy kogo spytac o nie

  - jak zdam mature dam znac

  pozdrawiam

  xyz

 • Użytkownik malgorzata jest redaktorem.
  Malgorzata_20120129080240_thumb malgorzata pisze:

  Cześć!

  Tak apropo to redaktorami są też Panie:) A jeżeli chodzi o pytania, to zawsze możecie je dodawać w komentarzach poniżej zadania lub przesłać je mailowo. Czasem trudno jest "odgadnąć" co dla kogo jest trudne. Na podstawie waszych pytań uzupełniamy zarówno rozwiązania zadań jak i treści nauk o dodatkowe komentarze. Więc pytajcie!!! Będzie to z pożytkiem dla wszystkich.

  Redakcja:)

 • January18_20111218200514_thumb January18 pisze:

  Artykuł przekonał mnie do tego,żeby się więcej uczyć oraz powtarzać.
  Dzięki Wam z to! ;*

 • Doncza_20111220195034_thumb DonCza pisze:

  Artykuł jest bardzo przydatny :) dzięki

 • Avatar_thumb krystian19 pisze:

  Witam.
  Od dwoch dni jestem zapisany.
  Mam podstawowa matematyke w szkole a chce zdawac rozszerzona, chodze do 2 klasy.
  Czy dzieki temu kursowi przygotuje sie do matury?

 • Avatar_thumb ktos08 pisze:

  Artykuł jest bardzo przydatny :)

 • Avatar_thumb maruli pisze:

  Bardzo się cieszę, że istnieje Wasza strona, że piszecie pouczające artykuły. Super, że można w tak fajny sposób uczyć się! Dziękuję założycielom za pomysł i pomoc!

 • Ola_a_a_20111227221937_thumb ola_a_a pisze:

  Artykuł jak najbardziej trafiony . Kurs podoba mi się , ale prosiłabym więcej zadań z trygonometrii i podobieństwa, bo głównie z tym mam problemy. Codzienna powtórka kilku wiadomości to świetny pomysł.

 • Mateusz079_20111228123415_thumb mateusz079 pisze:

  świetne rady opanowane nerwy , powtarzanie wiadomości i oczywiście wypoczęty umysł = sukces

 • Avatar_thumb IiZaaa pisze:

  Ciekawy artykuł - cała prawda ;)

 • Avatar_thumb ankat pisze:

  Artykuł jest ciekawy i pomocny. Prosiłabym więcej takich artykułów oraz o większą liczbę zadań z matury rozszerzonej

 • Olcias14_20120107182859_thumb olcias14 pisze:

  artykuł jest ok i przyda się, ogólnie strona bardzo pomocna i więcej rozumiem

 • Engel93_20120112180720_thumb Engel93 pisze:

  Wprawdzie nie dowiedziałam się z artykułu niczego nowego, ale warto czasem coś przeczytać, więc jestem jak najbardziej za artykułami:)

 • Mentecaptus_20120114102645_thumb mentecaptus pisze:

  Zarówno artykuł jak i kurs jest bardzo OK :) Pozdrawiam

 • Avatar_thumb kubek09 pisze:

  artykuł jest ok a kurs polecam każdemu bo bardzo pomaga

 • Bwm_20120106140510_thumb bwm pisze:

  Witam wszystkich... :) Moja matura to 2013rok, ale już teraz przygotowuje się do niej... czy za szybko?/??? nie na pewno nie!!! korzystając z tego kursu, a w zasadzie przypominaniu sobie matematyki(matura 1990) pomoże mi w osiągnięciu celu. Polecam wszystkim i tym dobrym i tym słabym z matematyki. Ten kurs, a także stronę matmana6.pl poleciłem mojemu synowi,który również zdaje maturę w 2013 roku(on nie mam problemu z matmą tak jak ja)...
  Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych.... i ponaglam... do pracy, matma nie jest taka straszna, matura też, są w życiu jeszcze gorsze rzeczy, choćby poddanie się i na samym początku powiedzeniu sobie(na pewno jej nie zdam)... najgorsze co może do głowy przyjść.... trzeba przezwyciężać i zwalczać takie myśli.... jestem po 3 lekcjach i szczerze powiem, że matematyka i rozwiązywanie zadań sprawia mi ogromną frajdę..... Panie Łukaszu ... Taaaak Trzymać !!!!

 • Bwm_20120106140510_thumb bwm pisze:

  Dodam, że w tym roku kończę 47 lat :) i marzą mi się jeszcze studia ....

 • Avatar_thumb 94Bel pisze:

  ja maturę piszę za rok, jestem obecnie w drugiej klasie LO, ale myślę że ten kurs już teraz może mi się przydać:)

 • Witam ! Artykuł jest bardzo pomocny . Udzielono w nim doskonałych rad . Mam ogromną nadzieję że wiedza z niego uda się zastosować w praktyce . Pozdrawiam :)

 • Ewela_20120113141013_thumb Ewela pisze:

  Artykuł naprawdę warty uwagi.

 • Avatar_thumb olunia16 pisze:

  Dobry artykuł warto by każdy zdający maturę z matematyki się z nim zapoznał Moze więcej osób by nią zdało

 • Avatar_thumb ewka1234 pisze:

  artykuł fajny ciekawy i bardzo motywujący :d a kurs jak najbardziej :Dprzydatny :d

 • Avatar_thumb sabusiak19 pisze:

  ciekawy materiał :P daje wiele do myślenia . Podoba mi się również wasz kurs który powtarza cały materiał potrzebny na maturę dzięki :P

 • Avatar_thumb Marcysiaa pisze:

  materiał jest bardzo przydatny. kurs daje możliwość powtórzenia sobie wiadomości co jest naprawdę ważne.

 • Justyna12_20120118145400_thumb justyna12 pisze:

  na pewno się przyda ! łatwiej będzie zdać mature.

 • Avatar_thumb frania92 pisze:

  artykuł fajny, ciekawy cały kurs bardzo przydatny dobrze poukładany pozwala na przypomnienie sobie wszystkiego

 • Anka8120_20120121124601_thumb anka8120 pisze:

  Artykuł pouczający.. Mnie osobiście bardzo interesuje jak rozwiązywać zadania na "wykaż że" więc artykuły na ten temat byłyby przydatne..:)

 • Avatar_thumb sandra1993 pisze:

  W pełni zgadzam się z informacjami zawartymi w artykule, uważam jeszcze, że warto też mieć szczęście po swojej stronie na tego typu egzaminach ; ) Jeżeli chodzi o mój zawód bardzo chciałabym być architektem albo geodetą, jeśli nie wystarczy mi inżynieria materiałowa ; )

 • Marek20_20120120214242_thumb marek20 pisze:

  Bardzo fajny artykuł i z chęcią poczytam więcej owych jako tegoroczny maturzysta, bardzo fajny jest także ten kurs matematyczny ;)

 • Peruka_20120124175143_thumb perukA pisze:

  Artykuł ciekawy, ale szczerze mówiąc nic nowego się nie dowiedziałem. To nic :) Chętnie przeczytam artykuły na temat zadań na dowodzenie
  Pozdrawiam serdecznie :)

 • Avatar_thumb tita_0522 pisze:

  Artykuł moim zdaniem ciekawy. Co do kursu to również na plus.Także najwięcej problemów mam z zadaniami typpu "wykaż, że".

 • Użytkownik lukasz jest redaktorem.
  Lukasz_20120124104827_thumb lukasz pisze:

  Jeśli chodzi o zadania typu "WYKAŻ, ŻE..." to powstał już PORADNIK na ten temat

  Zapraszam do lektury. Dzięki niemu na pewno dużo lepiej pójdzie wam matury z matematyki. Bo średnio jakieś 20% jest właśnie za zadania tego typu.

 • Malwinka121_20120126113817_thumb malwinka121 pisze:

  Mega artykuł, mega podpowiedzi, mega nauka, ogólnie to cały ten kurs jest po prostu MEGA. Jak ja przygotowuje się do matury ? Jestem w pierwszej klasie, mam zamiar przerobić codzienne lekcje tego kursu, najpierw poziom podstawowy a później poziom rozszerzony.

 • Avatar_thumb mloda1993 pisze:

  Artykuł jest ok:) a kurs naprawde mi pomaga

 • hmm dzieki temu portalowi wiem ze jest szansa na pomyślne zdanie matury ! ;)

 • Karoo_20120126165338_thumb karoo pisze:

  Przydatne bardzo :)

 • Jkalin1_20120131205047_thumb jkalin1 pisze:

  wg mnie jest on przydatny, aczkolwiek ja wolałabym artykuły w stylu "jak się dobrze uczyć, jak łatwo zapamiętywać itp"

 • Monaormika_20120126163600_thumb monaormika pisze:

  Artykuł jest jak najbardziej trafny.. dzięki niemu uświadamiamy sobie że nawet geniusz matematyczny bez powtórzeń może nie podołać takiemu egzaminowi jakim jest matura, dlatego też pamiętajmy o powtórkach:).. a kurs jest bardzo przyjemny :>

 • Maturzysta_20120201123846_thumb maturzysta pisze:

  Ciekawy artykuł, który może się przydać kazdej osobie, która nie potrafi panować nad stresem. Tak w ogóle to super przygotowany kusr maturalny :)

 • Effka6_20120210121405_thumb effka6 pisze:

  Mi też bardzo się to podoba :) codzienne maile mobilizują mnie do powtórek, aż zachciało mi się robić zadania :)

 • Agata3443_20120209215826_thumb Agata3443 pisze:

  Łatwo jest powiedzieć "nie stresuj się". W moim przypadku jest to raczej mało prawdopodobne, ale trzeba myśleć pozytywnie, a do tego potrzebne są właśnie powtórki do których motywuje Wasz portal i pewność, że ma się tą zdobytą wiedzę :)

 • Avatar_thumb Bunio pisze:

  Dobrze, że powyższym artykule uwzględniono też takie zdawałoby się mniej istotne porady, ale faktycznie - powtarzanie, sumienność i regularność to najcenniejszy klucz do sukcesu :)

 • Avatar_thumb domi210593 pisze:

  Artykuł przydatny. Myślę że z pomocą tego kursu będę zadowolona z wyniku mojej matury.

 • Artykuł jak najbardziej przydatny. Gdybym tego nie przeczytała to z pewnością bym kuła do ostatniej chwili, a tak skorzystam z rady i zrobię sobie dzień wolnego przed egzaminem. Mam nadzieję, że ten kurs mi pomoże i zdam rozszerzoną matematykę, gdyż na próbnej niestety mi się to nie udało, a marzę o studiach na politechnice. Największy problem mam z dowodami (których jest sporo), ciągami i funkcjami.

 • Avatar_thumb walach7 pisze:

  Kurs bardzo pomaga, mam nadzieję że dzięki Wam zdam te nieszczęsną maturę z matmy bo tylko z nią mam problemy. Oby więcej takich motywujących artykułów.
  Pozdrawiam Michał

 • Avatar_thumb Gosia123 pisze:

  bardzo mi sie podoba kusr i czekam na wiecej artykułów :)pozdrawiam :)

 • Avatar_thumb eloon19 pisze:

  wlasnie zaczelam darmowy kurs. zobaczymy co z tego wyniknie, mature rozszerzona z matmy oblalam w tamtym roku. aktualnie ucze sie sama. i w sumie nie zostalo mi wielke czasu :/

 • Avatar_thumb eloon19 pisze:

  no a artykul dobry ;)

 • Avatar_thumb Nati18 pisze:

  Kurs bardzo pomocny a artykuł ciekawy. Czekam na więcej pomocnych materiałów. Chciałabym zrozumieć ciągi i rachunek prawdopodobieństwa ; )

 • Artykuł bardzo przydatny ! Fajna strona :P

 • Avatar_thumb saandrusss pisze:

  Artykuł bardzo pouczający i przydatny, myślę, że każde wskazówki co do matury z matematyki będą bardzo pomocne :)

 • Hakuna_20120217113832_thumb Hakuna pisze:

  oby więcej takich treści które pomogą nam maturzystom korzystnie napisać maturę z matmy.

 • Avatar_thumb agawab pisze:

  Artykuł przydatny, im więcej takich informacji tym lepiej:).

 • Avatar_thumb Patka0232 pisze:

  Artykuł jest bardzo interesujący...;))) ..im więcej takich artykułów tym , może będzie prościej zdać tą nieszczęsną maturę z matmy na 6 XD...;D

 • Mika7777777_20120219122328_thumb MiKa7777777 pisze:

  Cieszę się z powstania artykułu, dlatego iż jest bardzo pouczający :) Chciałbym tak jak koledzy wspominali wcześniej kilka artykułów o prawdopodobieństwie, funkcjach i geometrie na płaszczyźnie kartezjańskiej, ponieważ to dla mnie za trudna, i nauczyciele nie za bardzo się do tego przykładają. Pozdrowienia wszystkim.

 • Avatar_thumb paula00729 pisze:

  Artykuł bardzo fajny i pouczający, o tej stronie dowiedziałam się od koleżanki i cieszę się, że mogę być trochę spokojniejsza o swoją maturę otrzymując lekcje na poczte;-]

 • Joasia02_20120226190800_thumb joasia02 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł, wiele cennych rzeczy się z niego dowiedziałam. Polecam :)

 • Nanwena_20120229190724_thumb Nanwena pisze:

  Artykuł napisany przystępnym językiem, miło się go czyta :) Oczywiste rzeczy, ale czasem właśnie o nich się zapomina, zwłaszcza wtedy, jak stres zjada człowieka :) A historyjka ciekawa :)

 • Martius1992_20120228171009_thumb Martius1992 pisze:

  Artykuł mógłby zawierać więcej informacji.Nie jest najgorszy aczkolwiek nie jest najlepszy.W praktyce nie jest tak łatwo opanować stres.Dziękuje i pozdrawiam.

 • Avatar_thumb Joanna94 pisze:

  Uważam, że artukuł jest interesujący, a na pewno przydatny. Mogłyby znaleść się w nim jeszcze informacje, jak sobie radzić z tak dużą dawką stresu, by nie popełniać podstawowych błędów. Może być to nawet temat na kolejny, ciekawy artykuł.

 • Bezkitu_20120226205028_thumb bezkitu pisze:

  Matura z matematyki jest przydatna, ucząc się matematyki rozwijamy samodzielne myślenie, więc mam nadzieję, że jej nie wycofają. I mówią, że z roku na rok jest coraz trudniejsza. Kłamstwo. Maturę z matmy rozszerzonej z ostatnich 2 lat zrobię w większości, a jestem w 2. klasie LO, natomiast takie z 2006 roku są dla mnie bardzo ciężkie do przejścia.

 • Avatar_thumb Wojna pisze:

  Interesujący artykuł, przydatne wskazówki,a wiadomo, każdy się stresuje, próbuje wszystko naraz ogarnąć i się gubi w tym wszystkim. Zdaję maturę na poziomie rozszerzonym i największe trudności mam z zadaniami typu "wykaż, że" z geometrii i najbardziej mi na tym zależy, by się tego nauczyć.

 • Avatar_thumb vajlens pisze:

  Powyższy artykuł jest naprawdę przydatny, a cały kurs naprawdę odświeża cały materiał wymagany na maturze...

 • X4n3c7k4x_20120303140909_thumb x4n3c7k4x pisze:

  w życiu bywa różnie kwadratowo i podłużnie .... artykuł przydatny, lecz już czytałam podobne :)

  Oby więcej tego typu artykułów

 • Cordi_20120228224758_thumb Cordi pisze:

  Kurs przydatny, artykułów na powyższy temat czytałam wiele, więc dla mnie to żadna nowość. Do matury zostało tylko/aż 58 dni, może coś na temat jak efektywnie wykorzystać pozostały czas?

 • Pcemila_20120305172408_thumb pcemila pisze:

  Bardzo przydatny artykuł ;)

 • Avatar_thumb Aslan pisze:

  Ciekawy artykuł. Ale i tak jestem zrozpaczony po dzisiejszej próbnej maturze...

 • czekam na następny interesujący artykuł ; )

 • Avatar_thumb KasiaC1993 pisze:

  ciekawy artykuł. Myślę że artykuły dotyczące zasad egzaminu maturalnego były by również chętnie czytane.

 • Bardzo przydatny artykuł. Czekam na następne.

 • Bardzo fajny artykuł i pomocny napewno sie przyda.Pozdrawiam.niech ktos za mnie zda ta mature he he

 • Avatar_thumb dariunia_92 pisze:

  Artykuł jest bardzo pomocny, a kurs niewątpliwie przydatny. Wreszcie potrafiłam się zmotywować do systematycznego powtarzania. I przede wszystkim lepiej rozumiem niektóre zagadnienia! :)

 • Avatar_thumb kochamwinoo pisze:

  Artykuł ciekawy ;) ja mam największe problemy z zadaniami podobnych do ostatniego na maturze próbnej - nie mam pojęcia jak je zrobić ...

 • Mateoo1_20120312215015_thumb mateoo1 pisze:

  Fajny artykuł. Chetnie przeczytam następne:)

 • Annlen1993_20120312213419_thumb annlen1993 pisze:

  Artykuł zdecydowanie na ''+'' ;). Mam nadzieję, że systematyczne, codzienne rozwiązwanie zadań z kursu pozwoli mi zdać podstawę... Na więcej nie liczę, choć oczywiście byłabym mile zaskoczona...

 • artykul swietny. sam kurs jest tez fajny, mam nadzieje, ze dzieki niemu uda mi sie napisac mature z matematyki powzej oczekiwan... :)

 • Avatar_thumb emcia93 pisze:

  ogólnie poleam kurs bardzo mocno . systematycznosc to podstawa ! :)

 • Ulusia171_20120310093929_thumb ulusia171 pisze:

  Te kursy na tej stronie są fenomenalne!!! Każda lekcja jest przygotowana starannie i zrozumiale... ;) Bardzo się cieszę, że znajoma poleciła mi ta stronę bo wszystko zaczynam, małymi kroczkami rozumieć. ;) I będę tą srtonkę każdemu polecała! :) A co do takich artykułów jak ten, coś z nawiązaniem do matury aby więcej takich... ;)

 • Avatar_thumb iwa1 pisze:

  ciekawy i pouczający artykuł

 • Matematik_20120326103956_thumb matematik pisze:

  Artykuł jest naprawde super .Napewno polecam go wszystkim którzy przygotowują sie na studia albo do matury

 • Beata25525_20120329131249_thumb Beata25525 pisze:

  Bardzo przydatny. Systematyczność najważniejsza. Pozdrawiam:)

 • Imblonde_20120328144805_thumb imblonde pisze:

  Bardzo przydatny jest ten artykuł, milo sie go czyta .. A wszyscy ktorzy jeszcze nie zdecydowali sie na podjecie kurs matematyki to Goraco polecam i zapraszam !! Na pewno nie bedziecie niczego zalować !! a artykuł to ja proponowaląbym cos o Ciągach i Trygonometrii. Pozdrawiam

 • Avatar_thumb antosia516 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł, zawierający przydatne wiadomości, o których maturzyści denerwując się bardzo często zapominają. Myślę, że warto pisać więcej takich artykułów. Pozdrawiam:)

 • Tunia015_20120409211602_thumb tunia015 pisze:

  Atykuł bardzo przydatny, na pewno pomoże

 • Avatar_thumb kamiczka937 pisze:

  Uważam, ze artykuł może pomóc wielu osobom przezwyciężyć strach i pozwolić w spokoju podejść do matury. Wskazówki cenne, artykuł ciekawy:)

 • Avatar_thumb Lunka03 pisze:

  Artykuł bardzo mi się podobał:)

 • Avatar_thumb julka16184 pisze:

  Artykuł bardzo interesujący i na pewno przyda mi się ta wiedza:)

 • Avatar_thumb kostly pisze:

  Artykuł bardzo ciekawy, ale przede wszystkim kurs bardzo dobry. Mam nadzieje, że pomoże mi to zyskać nieco więcej % na maturze.

 • Avatar_thumb Campanula pisze:

  Uważam, że ten artykuł jest bardzo interesujący i rzeczowo opisuje, co zrobić, by nie stresować się przed maturą z matematyki.

 • Ulga16_20120919141846_thumb ulga16 pisze:

  Świetny artykuł. Tez uważam,że nie powinno się uczyć dzień przed egzaminem, bo to nic nie da... Odpoczynek, będzie lepszy;)

 • Swietny jest wiecej takich

 • Avatar_thumb barbara33 pisze:

  Artykuł bardzo ciekawy, proszę o następne, może coś o specyfice studiów ekonomicznych?
  Proszę też o dużo zadań tekstowych

 • Geolog_20120921144707_thumb geolog pisze:

  Z tym Krzysztofem, to jak ze mną z prawem jazdy:(

 • Artykul bardzo interesujacy ;)

 • Avatar_thumb Hemzok pisze:

  Świetny artykuł! Można się wiele dowiedzieć!

 • Avatar_thumb Patero1233 pisze:

  Artykuł mądry,zgodnie z informacjami się do matury przygotowuje.Kurs jest świetny póki co każdą lekcję rozumiem,matematyka zawsze była i jest piętą Achillesową.A tu przerabiam lekcje i wiem o co chodzi.

 • Avatar_thumb agasz075 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł ;) Najchętniej rozwiązałabym kilak zadań z prawdopodobieństwa, gdyż mam niedługo z tego klasówkę..

 • Avatar_thumb gabi10134 pisze:

  Pouczający artykuł napewno, jednak ciężko jest poradzić sobie na teście, gdzie stres i niepewność biorą górę!

 • Marlaw94_20120929135751_thumb marlaw94 pisze:

  bardzo ciekawy artykuł ;-)

 • Shanon_20120927160211_thumb shanon pisze:

  Artykuł ciekawy , życiowy :D Dla mnie mogłoby być więcej zadań z funkcji i może ciągi?

 • Avatar_thumb agnieszkap pisze:

  bardzo pomocny artykuł

 • Avatar_thumb morela2411 pisze:

  bardzo sie ciesze ze trafiłam na ta stronkę, szczególnie uczy po prostu systematyczności i materiały są dobrze, poklei ułożone.
  co do zadań to poprosiłabym więcej dowodów i więcej zadań rozszerzonych :) pozdrawiam

 • Zanu6_20121002171347_thumb zanu6 pisze:

  bardzo dobry artykuł..!no i oczywiście świetny kurs;]

 • Avatar_thumb Kamyk6 pisze:

  Artykuł bardzo ciekawy i na pewno przydatny. ; ) Najwięcej mam problemów z zadaniami tekstowymi, fajnie, gdyby było ich dużo. :))

 • Mrufki_20121002220934_thumb mrufki pisze:

  Tak, to samo mówi mój nauczyciel. Można do tego artykułu dodać 2 niezbędne wskazówki: systematyczność i wiara w siebie!

 • Wioletaqm_20121001142111_thumb wioletaqm pisze:

  Hej. Bardzo przydatny artykuł, podoba mi się.
  Mam sugestie co do kursu maturalnego na poziomie podstawowym - proszę o sporo materiału związanego z funkcjami, bo z tym mam największy problem... No i przede wszystkim zadania typu maturalnego. Ogólnie to kurs bardzo mi się podoba, bo uczy od podstaw...:)
  Pozdrawiam.

 • Bardzo przydatny artykuł, z resztą tak jak cała forma kursu :) Bardzo się cieszę, że ktoś umożliwia nam dostęp do darmowych powtórek.

 • Chana931_20121002171003_thumb chana931 pisze:

  Bardzo pouczający artykuł. Osobiście uważam, że powtórki przed jakimikolwiek egzaminami są potrzebne, ponieważ bez nich materiał może wylecieć z głowy, a wtedy uzyskanie pozytywnego wyniku nie jest łatwe. Sądzę też, że cała forma kursu jest bardzo dobrze zbudowana. Jest to naprawdę forma godna poświęcenia czasu/. Poleciłam go już w mojej klasie i mam nadzieję, że skorzystają, bo naprawdę warto ;)

 • Sempai94_20121004161331_thumb sempai94 pisze:

  artykuł jest w porządku jednak w moim wypadku to nic nowego- ale czasem warto przeczytać coś jeszcze raz :). Największą trudność sprawiają mi funkcje- dlatego to o nich artykuły najbardziej by mi się przydały. Pozdrawiam

 • Mania_20121004141052_thumb mania pisze:

  Kilka całkiem przydatnych wskazówek :) A co do zadań "wykaż, udowodnij" rzeczywiście to najgorsze co może być !

 • Avatar_thumb ChudaAnna pisze:

  Artykuł jest niezwykle przydatny . Ciesze się , że w końcu znalazłam taki kurs który wyjaśnia wszystko od początku do końca. :P

 • Artykuł porusza istotne, wielokrotnie powtarzane przez naszych belfrów kwestie związane z przygotowania się do matury. Kurs jest wartościowy, pozwala w prosty, logiczny i przyjemny sposób przypomnieć sobie wiedzę zgromadzoną na przestrzeni tych lat, którą już za kilka miesięcy trzeba będzie umieć zaprezentować na maturze.

 • Avatar_thumb Luuuu pisze:

  bardzo dobry artykuł, podtrzymuje na duchu że matura nie musi być taka straszna. Myślę o rozszerzonej matematyce na maturze ale mam duże zaległości. Tematy które mnie interesują to : wielomiany, funkcje,ciągi i logarytmy. pozdrawiam ;)

 • Dytaa_20121005150327_thumb dytaa pisze:

  Artykuł jest przydatny.Trzyma mnie w nadzieji że jednak uda mi się zdać mature!Póki co bardzo logicznie i przystępnie jest tłumaczony material

 • Avatar_thumb graba pisze:

  Dobry artykuł, moim zdaniem wielu ludzi po przeczytaniu tego, zmieni nieco zdanie na temat matury z matematyki, choć dobrze wiemy że do najłatwiejszych ona nie należy ;))

 • Avatar_thumb kasiap663 pisze:

  W sumie nic nowego nie przeczytałam, ale myślę, że większości może się przydać. Prosiłabym o trudniejsze zadania na poziomie rozszerzonym! :)

 • informacje prawdziwe, ale w sumie nic nowego :) moim zdaniem nie ma idealnej metody na pokonanie stresu...

 • Avatar_thumb Alucinka pisze:

  ciekawy artykuł, miło by było właśnie wiecej o zabijaniu stresu przed maturą

 • Avatar_thumb LiLiana11 pisze:

  Artykuł jak najbardziej trafny. Osobiście prosiłabym o wyjaśnienie geometrii przestrzennej w różnych zadaniach..

  :)

 • Klementynka_20121005151241_thumb Klementynka pisze:

  Ten artykuł doskonale opisuje mój problem. Również na matematyce zawsze legnę na dowodach i wykaż, że.

 • Avatar_thumb Julek7 pisze:

  Myślę że historia Krzysztofa jest w pewnym sensie przestroga bo nie ważne jaką wiedze posiadamy czy większa czy mniejszą czy może umiemy już wszystko i tak powinniśmy powtórzyć i przygotować się w jakiś sposób. Mam nadzieje że ten kurs pomoże mi zdać maturę z matmy !

 • Zaneta_neu_20121014094958_thumb zaneta_neu pisze:

  Witaj,
  Myślę, że ten artykuł powinni przeczytać wszyscy maturzyści. Historia Krzysztofa jest dobrą przestrogą. Najwięcej trudności sprawia mi stereometria...

 • Gosciga_20121011154623_thumb gosciga pisze:

  Artykuł jest bardzo przydatny i pouczający, można się dowiedzieć potrzebnych i ważnych rzeczy na ten temat.

 • Angela12423_20130317153251_thumb angela12423 pisze:

  Artykuł bardzo mi pomógł . Kurs jest swietnie prowadzony jak na razie wszystko rozumiem. Dziekuje mam nadzieje ze teraz poradze sobie na maturze z matematyki ;) Oczywiscie polecilam kazdemu kogo znam :)

 • Myromance_20121020164106_thumb myromance pisze:

  Artykuł bardzo interesujący,ale ja osobiście nie mogłabym na dwa dni przed egzaminem się relaksować bo wtedy jestem w jeszcze większym stresie a poza tym mysle że w tym czasie coś jeszcze popatrze doucze się...w gimnazjum też tak miałam nie mogłam odpuścić chociaż jakimś tam super geniuszem nie jestem ^^ I zapamiętałam by na 100% zaznaczyć odpowiedż jakąś,bo to faktycznie strata jakiś szans a już sie uda :)

 • Fluo7_20121022205626_thumb fluo7 pisze:

  Kurs jest świetny . Poleciłem go znajomym . Wszystko dobrze wytłumaczone , spokojnie samemu można się nauczyć gdy się uczestniczy w tym kursie :) Pozdro Konrad

 • Avatar_thumb luiza1986 pisze:

  artykuł ok zaiwera informacje które z doświadczenia znam

 • Avatar_thumb snejk240 pisze:

  Artykuł jest świetny, a z tym Krzyśkiem to już miazga :P Ogólnie to można bardzo wiele z niego skorzystać

 • Mia123_20121025142345_thumb mia123 pisze:

  Artykuł krótki, ale za to treściwy - warto przeczytać :)

 • Etka163_20121030194500_thumb Etka163 pisze:

  niezła historia Krzysztofa, przykra ale sam sobie zawinił. Artykuł genialny ;) a kurs poleciła dziewczyna w szkole a ja zapisując sie podałam go dalej jako bardzo przydatny ;)

 • jak dla mnie tez kurs jest genialny,bo
  a)nie kazdy ma czas i srodki na prywatne korepetycje
  b)podczas fakultetow w szkole nie da rady powtorzyc WSZYSTKIEGO,

 • Agasha19_20121104175041_thumb agasha19 pisze:

  artykuł przydatny nawet bardzo ;)

 • Slawa_20121102082418_thumb Slawa pisze:

  Kurs jak na razie wydaje sie bardzo dobry. :)
  Przydalo by sie wiecej zadan, zwlaszcza z trescia..

 • Avatar_thumb taco1908 pisze:

  Witaj, artykuł ciekawie opisany, można brać z niego przykład, ale przydałoby się znacznie więcej zadań, aby przyswajać sobie zadania które mogą nas spotkać na maturze.

 • Siwulec691_20121103194543_thumb siwulec691 pisze:

  mi jak narazie wszystko odpowiada;) artykuł jest bardzo ciekawy w ogole cały ten pomysł z darmowym kursem jest genialny;)

 • Situ_20121105203430_thumb situ pisze:

  Right, artykuł OK! Warto odnotować, że słusznie wspomina o dniu relaksu, to naprawdę pomaga.

 • Avatar_thumb Arturo1466 pisze:

  Witam !
  Kurs jest fenomenalny, polecam każdemu ten kurs :) ja mam bardzo duży problem z ciągami.. mam nadzieje że ogarnę ten dział :)

 • Sowa_20121112151732_thumb sowa pisze:

  Artykuł spoko, kurs fajny bez żadnych haczyków, naprawdę dobry pomysł. Ja mam problem z kombinatoryką, nie wiem, czy tu są takie lekcje ale mam nadzieje że coś jest ;)

 • Jolek77_20121114225107_thumb jolek77 pisze:

  artykuł i kurs bardzo pomocne :) teraz już nie mam aż takiego stresa przed maturą z matmy :)

 • Avatar_thumb Marcin11 pisze:

  wszystko jest spoko i jako ze mialem dluga przerwe od nauki mysle ze kurs cos pomoze przypomniec:)

 • Malamimi_20121116183312_thumb malamimi pisze:

  artykuł jest spoko, mam nadzieję, że kurs mi pomoże chociaż trochę i zdam tę nieszczęsną maturę. ;D a największe problemy mam z geometrią i chyba w życiu tego nie zrozumiem -.-

 • Aantek_20121119170631_thumb Aantek pisze:

  dzięki za informacje o tym, że zadanie bez odpowiedzi pozbawia nas 25% prawdopodobieństwa dobrej odpowiedzi. :) myślę że ten artykuł jest bardzo przydatny młodym ludziom :)

 • Avatar_thumb ewelcia pisze:

  artykuł przydatny... zapisałam się na kurs ze względu na rozszerzenie ponieważ chciałabym uzyskać wysoki procent, bo z podstawa problemów nie mam ale powtórka na pewno się przyda ;)

 • Avatar_thumb wiolamagda pisze:

  Artykuł bardzo interesujący ,szczegółowo jest wszystko opisane jak dla mnie jest ok ))

 • Misia11148_20121122153245_thumb misia11148 pisze:

  Artykuł świetny. Od razu podniósł mnie na duchu, że mam szansę zdać maturę z matematyki :)

 • Avatar_thumb blondii pisze:

  Artykuł bardzo dobry ;), dobrze, że został podany przykład dzięki temu wszystko jest bardziej wiarygodne, fajnie przekazane informacje ;)

 • Avatar_thumb jowitaoj pisze:

  Artykuł jak najbardziej pouczający, cóż nie od dziś wiadomo, że nerwy robią swoje na egzaminie, dlatego ten stres trzeba ograniczyć do minimum.

 • Według mnie, artykuł jest jak najbardziej pouczajacy dla mlodych maturzystów, uswiadamia im jak naprawde trzeba sie przygotowac do egzaminu dojrzalosci. Jezeli istnieje taka mozliwosc prosze o wysylanie mi zadan typowych dla matury rozszerzonej z matamatyki, trudniejszych, o bogatszej tresci ;)Pozdrawiam

 • Artykuł bardzo ciekawy i przydatny,a pomysł kursu świetny :)

 • Bardzo ciekawy i przydatny artykuł. Wszystko na duży + !

 • Avatar_thumb sylcia18 pisze:

  Podoba mi się ten artykuł. Prosimy o więcej tego typu wskazówek, tak aby nic nas na maturze z matematyki nie zaskoczyło ! ;)

 • Avatar_thumb przemek2 pisze:

  Fajny artykuł :) Przydałoby się więcej informacji na temat tego jakie są wymagania na maturze rozszerzonej z matematyki.

 • Avatar_thumb simkusia1 pisze:

  Bardzo pomocny artykuł!

 • Avatar_thumb gosiabosia pisze:

  Bardzo fajny kurs, polecam!

 • Avatar_thumb zaaczeek pisze:

  super, polecam:))

 • Na maturze będąc zestresowanym naprawdę łatwo o błąd. Warto czytać dokładnie zadania, bo często może zdarzać się haczyk. Myślę, że z tym artykułem i całym kursem lepiej poradzę sobie na maturze.

 • Avatar_thumb Annopol pisze:

  Ja staram się systematycznie i jak najwięcej robić zadań które przerabiamy w szkole, ale nie zawsze można uzyskać dobre wyjaśnienie od nauczyciela bądź podpowiedź. Żeby lepiej się przygotować zdecydowałam się na ten kurs szczególnie, że w szkole w ogóle nie ma zajęć na rozszerzenie a sama nie mogę się zabrać. Cieszę się, że jest taki kurs, nieźle motywuje i dużo wyjaśnia :)
  Mam nadzieję, że na maturze nie dam plamy jak często mi się zdarza z niedokładnym przeczytaniem zadania.

 • M3m_20130102174905_thumb M3M pisze:

  Bardzo fajnie ujęty artykuł dotyczący problemu przed i w czasie matury. Na ten kurs trafiłam przypadkiem ,szukając zadań trafiłam na tą stronę a później poszło z górki i teraz nie żałuje. Dzięki temu mogę utrwalić materiał zarówno przez kurs jak i prywatne lekcje.

 • Gracz1_20130105200003_thumb Gracz1 pisze:

  Dyskusja nad obowiązkową maturą z matematyki trwa, tym czasem męczący koszmar jakim jest obowiązkowy polski na maturze jest niezauważany. Wolałbym aby matematyka była obowiązkowa, a polski nie ! :)

 • Sylwia066_20130106154433_thumb sylwia066 pisze:

  Przydatny artykuł, jak widać oprócz powtarzania informacji do matury i ćwiczenia zadań trzeba także przygotować się psychicznie na stres związany z tym egzaminem bo jest on powodem wielu niepowodzeń. Im bardziej będziemy przygotowani do matury tym mniejszy stres więc ten kurs jest bardzo pomocny także pod tym względem :)

 • Bardzo przydatny artykuł. Ja na próbnej miałam 32%. Wiem, nie chlubny wynik ale i tak się cieszyłam jak dziecko bo przekroczyłam ten magiczny próg 30% :)
  Trzęsę się troszkę przed maturą bo jestem typowym humanistą i matematyka mnie nie specjalnie fascynuje. Moja nauczycielka powiedziała nam jeszcze bardzo ważną rzecz. Mianowicie gdy już jesteśmy na tej maturze i zaglądamy do zadań i widzimy jakieś, które wydaje nam się proste nie należy pod żadnym pozorem myśleć "Hahaha jakie proste" ponieważ okaże się, że siły nas opuszczą i polegniemy na nim.
  Ja wybieram się na dziennikarstwo lub kulturoznawstwo tak więc mam nadzieję nie spotkać się z matematyką na studiach :)

 • Avatar_thumb olaala pisze:

  artykuł krótki i treściwy, takie lubię ale zawiera informację, które już znam :)
  chciałabym żeby pojawiły się artykuły w których będzie wyjaśnione jak rozwiązywać zadania wykaż, że :)

 • Avatar_thumb szoko pisze:

  artykuł ciekawy i warto było go przeczytać i jak moja poprzedniczka chciabym żeby pojawił sie artykuł jak rozwiązywać zadania wykaż że.. :)

 • Paaat_20130124222741_thumb paaat pisze:

  ciekawy, poczający artykuł

 • Cheerup999_20130122161309_thumb cheerup999 pisze:

  artykuł przypomina o tym, co najważniejsze;) a zatem zaraz zacznę powtórki i rozwiążę zadanka....:)

 • Paulus44_20130126121617_thumb Paulus44 pisze:

  pomocne :) dam rade ;D

 • Natii17_20130207163722_thumb natii17 pisze:

  bardzo ciekawy artykuł

 • Avatar_thumb roksana375 pisze:

  artykuł ciekawy i jestem tego samego zdania co autor tego tekstu pozostawienie pytania bez odpowiedzi to największy błąd chociaż jak się nie wie warto strzelać a może jednak uda się nam dobrze zaznaczyć :) ja mam duże problemy z matematyką ale spróbuje zrozumieć cały ten materiał choć może być ciężko :/

 • Avatar_thumb Mania94 pisze:

  Artykuł jest całkiem ciekawy.:)
  Co do zaznaczania odpowiedzi, to się zgadzam z tym, że oprócz wiedzy jest jeszcze metoda "na chybił trafił". Jakie zadania by nie były, lepiej z tej metody skorzystać.:D A już może się poszczęści.
  Pozdrawiam.

 • Artykuł jest interesujący. Czekam na następne :) Zgadzam się, że nie powinno zostawiać żadnego pytanie bez odpowiedzi. Próbować trzeba, nie wolno się poddawać.

 • Kasica19947_20130212172237_thumb kasica19947 pisze:

  Artykuł bardzo ciekwy ;) Czekam na kolejne takie ;) Osoboscie uwazam ze nie powinno zostawiac sie pustej kratki ! Wtedy pozbawiamy sie punktó nalezy probowac !

 • Avatar_thumb Ania2624 pisze:

  Witam, też uważam ,że zawsze można strzelić a nóż się uda ;) Artykuł ciekawy, co prawda dopiero zaczynam kurs ale jak najbardziej podoba mi się i mam nadzieję będą efekty ;) Pozdrawiam.

 • Olcia1671_20130130165419_thumb olcia1671 pisze:

  Przydatny aczkolwiek jak powszechnie wiadomo, bez pracy nie ma kolaczy. Wiec samo czytanie roznych artykulow bez cwiczenia zadan w praktyce nie przyniesie raczej zniewalajacych efektow, wiec do pracy rodacy ; ))
  sam kurs jest wspanialy i polecam go kazdemu. Prosba z mojej strony jest taka, aby zalaczone byly takze zadania trudniejsze.
  Pozdrawiam ; )

 • Owca1232_20130207181043_thumb owca1232 pisze:

  bardzo dobry artykuł. motywuje do działania . ;))

 • Avatar_thumb 88niunia pisze:

  Bardzo boję się matury, ale nie zrezygnuję. Dzięki Wam czuję się silniejsza

 • Avatar_thumb kawus13 pisze:

  Bardzo cenne informacje.

 • Cenne porady i dużo mądrych słów. Na pewno zaznajomię się z formą egzaminu i może mi też uda się go zdać ;)

 • Paulina333_20130305182342_thumb paulina333 pisze:

  Świetny artykuł.
  Godny polecenia ;)

 • Avatar_thumb sztynCIa pisze:

  Dokładnie bardzo cenne informacje. Dzięki temu kursowi mam większą motywacje do nauki i czuję że może mi się to udać :)

 • Avatar_thumb MIKA pisze:

  Artykuł pomocny i jak najbardziej trafny :) Zgadzam się w pełni z treścią zawartą w artykule :)

 • Avatar_thumb andzel310 pisze:

  Fajny artykuł dla tych, którzy nie zwracają uwagi na stan psychofizyczny przed maturą. Bardzo ważne jest, by się wyluzować i mieć otwarty umysł. Podstawa, to się nie poddawać, ani też, nie przeceniać swoich możliwości, by się za bardzo nie rozczarować. Fajnie by było przeczytać artykuł na temat zwalczania stresu podczas egzaminu, który przyczynia się do tego, iż nagle mamy pustkę w głowie i nie możemy się skoncentrować na zadaniach.

 • Avatar_thumb kacper94 pisze:

  Bardzo trafne uwagi i wskazówki :) Przydadzą się każdemu maturzyście :)

 • Aducha_20130320131304_thumb aducha pisze:

  ja podchodzę do matury dopiero po 2 latach i ciężko mi jest ogarnąć cały ten materiał ale dzięki zadaniom z tej strony coraz więcej rozumiem. straszne są dla mnie zadania tekstowe których nigdy nie rozumiałam i nie mogłam rozwiązać. najgorszym dla mnie zadaniem jest ostatnie zadanie który pojawia się na maturze. jest ono ciężkie przynajmniej dla mnie ale można za nie uzyskać dużo pkt

 • Avatar_thumb NAT21 pisze:

  Świetny artykuł.
  Godny polecenia ;) Bardzo się przydaje:)

 • Berkusia_20130324184345_thumb berkusia pisze:

  Może się bardzo przydać :)

 • Artykuł jest pomocny. Niedawno zdałam sobie sprawę, że chociaż nawet nawet sobie radzę z matmą, to powtórki są niezbędne bym zdała na co najmniej 80%. Tek kurs jest świetnym pomysłem. Powtórki każdego dnia pomagają mi usystematyzować wiedzę i przypomnieć niektóre rzeczy.

 • Avatar_thumb edyta02 pisze:

  Uważam, że artykuł jest bardzo przydatny. jeśli chodzi o tematy które sprawiają mi największy problem to zdecydowanie funkcje i planimetria

 • Avatar_thumb Kahna pisze:

  Podziwiam za trud włożony w cały kurs jak i w artykuły! Przydatny:) jak wyżej największy problem sprawia mi planimetria i cała geometria://

 • Avatar_thumb martuch8 pisze:

  Artykuł bardzo ciekawy i pouczający. Kurs bardzo czytelny i łatwy do zrozumienia, aż chętnie siada się do powtarzania następnych lekcji ;) Dla mnie zmorą są funkcje.

 • Marta3421_20130424192729_thumb marta3421 pisze:

  Ciekawe ciekawe, ale ciężko mi uwierzyć że ktoś tak wykuty nie zdał. No cóż, ale chłopak miał nauczkę żeby nie być zbyt pewnym siebie :P No, a co do matury z matmy myślę że tylko rozwiązywanie zadań może nam pomóc.

 • Avatar_thumb agi097 pisze:

  Ciekawe ..hm zobaczymy ..

 • Ollusia21_20130912152838_thumb ollusia21 pisze:

  każdy artykuł jest mile widziany, każda pomoc to ułatwienie przygotowania i zwiększenie ciekawości tych żmudnych przygotowań :)
  chętnie poczytałabym o kierunkach studiów, które pozwolą teraz znaleźć dobrą pracę i osiągnąć w życiu.
  mile widziane również przykładowe zadania z uzasadnij, że/ wykaz ze, nigdy nie wiem jak się do tego zabrać ;//

 • Avatar_thumb Andrea pisze:

  Artykuł jest trochę pouczający ale dobre rady są zawsze mile widziane a nawet potrzebne jeśli ktoś tak jak JA ma zamiar podejść do matury po 8latach po raz drugi ale maturę z matematyki będę zdawać pierwszy raz i strasznie się stresuje że nie dam sama rady przygotować się na tyle by zdać. Nie stać mnie na żadne kursy przygotowujące itp bo brak pieniążków i brak czasu gdyż zostałam niedawno mamą:) . DZIĘKI WAM i temu kursowi wiem że mam szanse...

 • Jeannemarie_20130916142804_thumb JeanneMarie pisze:

  Bardzo pouczający artykuł. Kurs też jest bardzo przydatny, dzięki niemu mogę przypomnieć sobie zagadnienia, do których w szkole już nie powracamy. Dziękuję :)

 • Avatar_thumb konradb95 pisze:

  Moim zdaniem właśnie dzięki takim portalom jak matmana6.pl można sobie w przyjemny i systematyczny sposób powtarzać wiadomości, które teoretycznie nabyło się w szkole :)

 • Avatar_thumb malwina1501 pisze:

  Artykuł zawiera pouczające wskazówki, przede wszystkim popieram zaznaczanie jakiejkolwiek odpowiedzi, jeżeli już kompletnie nie wiemy co z danym zadaniem zrobić. Czasem tak uzbiera się kilka cennych punktów. Kurs od początku mi się spodobał, dawka wiedzy nie jest duża, ale systematycznie podawana.
  Co do artykułów i lekcji... Planimetria. Zadania są dla mnie czarną magią.

 • Izostar_20131006122504_thumb Izostar pisze:

  W zasadzie takie rady już były często przynajmniej przeze mnie słyszane, nawet przed egzaminem gimnazjalnym, ale artykuł fajny wszystko zbiera w jednym miejscu. Kurs całkiem dobry, popierałbym prośbę o więcej zadań z planimetrii.

 • Czesiu80_20131007164025_thumb czesiu80 pisze:

  Historia Krzysztofa dała mi wiele do myślenia i uświadomiła mi, że warto przyłożyć się do nauki tego , co wydaje się nam błahostką :D Poza tym artykuł zawiera wiele cennych wskazówek pomocnych maturzystom ;)

 • Avatar_thumb sandi103 pisze:

  Bardzo lubię czytać jakiekolwiek artykuły które są dla mnie bazą rad i wskazówek, więc jak najbardziej mogłabym otrzymywać ich jak najwięcej. Ten artykuł jest bardzo przydatny w szczególności, że dotyczy przygotowania do matury z matematyki.

 • Avatar_thumb martapiatek pisze:

  Artykuł bardzo przydatny i ciekawy.

 • W3er4_20131016055835_thumb W3er4 pisze:

  Bardzo pomocny i przydatny artykuł. ;-)

 • Andzia336_20131017194431_thumb andzia336 pisze:

  Bardzo fajny artykuł :)

 • Ramona3583_20131030170818_thumb ramona3583 pisze:

  Fajny artykuł :) włączam się w komentarz daniel5022 o wyjaśnienie zadań z wykazaniem czegoś :)

 • Asia232asia_20131103114518_thumb asia232asia pisze:

  dobry ,praktyczny artykuł ;) również prosiłabym o zadania , które maja na celu wykazaniem i potwierdzeniem jakiejś tezy;)

 • Bardzo interesujący ,, i pouczający ,,pokazuje na co należy zwracać szczególną uwagę, jeżeli chodzi o zad. typu - wykaż że to nie rozumiem tego typu zadań i bardzo w tym

 • miejscu jest potrzebna w tym kursie przypomnienie ..bardzo by się przydało ,,ponadto lekcje są super,,rewelacja ,,nauczyciel nie potrafi wytłumaczyć tego tak dokładnie..pozdrawiam ekipę ..
  i będę z wami do samej matury bo to działa

 • Gosiaczek83_20131107062631_thumb gosiaczek83 pisze:

  Artykuł napisany jest bardzo przystępnym językiem, bardzo mi się podobał. Lekcje bardzo mi sie podobają. Mam pytanie czy będą też układy równań bo tego sie boję najbardziej? Pozdrawiam całą redakcję.

 • Igaa_20131116164113_thumb Igaa pisze:

  całkiem fajny artykuł. przydatny...

 • Sabka_20131121152407_thumb Sabka pisze:

  Bardzo fajny i interesujący artykuł :) Powinno być ich więcej! Na pewno skorzystam z tych wskazówek.
  Pozdrawiam i dziękuje za wspaniałe lekcje

 • Ki_ng_a265_20131120184819_thumb Ki_ng_a265 pisze:

  Artykuł bardzo interesujący. Mogłoby być wiecej takich artykułów, dobrze też gdyby były jakieś artykuły dotyczące matematyki rozszerzonej :) Dziękuje i pozdrawiam :)

 • Avatar_thumb Kamila12 pisze:

  interesujący i ciekawy artykuł. Jeśli chodzi o lekcje są bardzo przydatne i będę je polecać innym. Pozdrawiam :)

 • Jaczmy_20131124130349_thumb jaczmy pisze:

  ciekawy artykuł

 • Magda0209_20131124141055_thumb magda0209 pisze:

  bardzo pouczający artykuł .czekm na następne.

 • Avatar_thumb anitaaa19 pisze:

  pouczający artykuł. Najtrudniejsze są zadania typu Wykaż, że... więc przydało by się rozwiązywac jak ich najwięcej. Problemem dla mnie jest kombinatoryka, niektóre zadania z funkcji liniowej i rozszerzona trygonometria... mając do dyspozycji poradnik można się wiele nauczyc

 • Jankul_20131201141235_thumb jankul pisze:

  Bardzo pouczający artykuł. Największym problem dla mnie jest rozszerzona trygonometria. Pozdrawiam

 • Avatar_thumb Majgeniusz pisze:

  Artykuł jak najbardziej przydatny. Dzięki!!

 • Bardzo fajny artykuł , przydatny , napisany krótko i na temat ;) Czekam na kolejne . Najbardziej interesują mnie tematy związane z geometrią ptrzestrzenną i dowodzeniem twierdzeń.
  Pozdrawiam

 • Izi0980_20131230182721_thumb izi0980 pisze:

  Artykuł bardzo mnie zaciekawił. W ogóle podoba mi się ta strona a ten kurs naprawdę świetny;)
  Jeśli chodzi o tematy to najbardziej przydadzą mi się takie o funkcji liniowej i geometrii przestrzennej bo z tym mam największy problem.

 • Mircia_20140109164401_thumb mircia pisze:

  Bardzo fajny artykuł :) najbardziej interesuje zrozumienie geometrię w ogóle dla mnie to czarna magia i bardzo chcialabym sobie przypomniec wartosc bezwgledna

 • Avatar_thumb papaj1221 pisze:

  Niezły artykuł i w sumie dobre stwierdzenie, że nie zostawiać wolnych miejsc. gorzej jak się pisze rozszerzoną :). Mi najbardziej zależy właśnie na materiale na rozszerzoną, bo jestem po humanistycznym kierunku a się biorę. Nie wiem dokładnie jakie są te różnice. chociaż trochę już ogarniam.

 • Avatar_thumb margadesse pisze:

  Myślę, że wiele osób skorzysta z tych informacji. O dziwo, są bardzo przydatne

 • Suishou_20140113162257_thumb Suishou pisze:

  Myślę, że artykuł jest przydatny. Niektóre informacje, takie jak ta o zostawianiu nierozwiązanych zadań zamkniętych, są dość oczywiste, aczkolwiek uważam, że również o rzeczach oczywistych należy uczniom czasem przypominać. Artykuł jak najbardziej na plus :)

 • Artykuł przydatny i ciekawy, zwłaszcza historia Krzysztofa :D o dziwo jak na lekcji czasem nie chce się rozwiązywać zadań, słuchać i często czegoś nie rozumiem, zadania z kursu o wiele łatwiej i przyjemniej mi robić.. może dlatego że w klasie mam 34 osoby i ciężko się skupić. trudniej to wszystko ogarnąć.. tu mam wszystko wytłumaczone jasno, krok po kroku, a także takie artykuły jak ten są bardzo pomocne, dają nadzieje że jednak może nie będzie tak źle :P

 • Fornalkrys_20140128132225_thumb fornalkrys pisze:

  artykuł bardzo pomocny i przydatny :)

 • Avatar_thumb Aacia pisze:

  Artykuł jest bardzo przydatny, sam kurs też pomaga systematycznie się uczyć ;)

 • Avatar_thumb iga33 pisze:

  Moja opinia odnośnie artykułu, jest dokładnie taka sama jak w przypadku wielu osób wypowiadający się przede mną.
  Sam kurs jest bardzo atrakcyjny. W miły, szybki i przystępny sposób można przypomnieć sobie wiele cennych informacji przydatnych podczas matury :)
  Korzystając z okazji najwięcej problemów mam podczas układania równań w zadaniach treścią...

 • Avatar_thumb Maturka pisze:

  Artykuł jest dość ciekawy :) Mnie interesowałyby najbardziej zadanka typu wykaż i udowodnij. Nie wiem czemu ale prawdopodobieństwo jest dla mnie ciągle trudne do zrozumienia..

 • Kasia1216_20140220143129_thumb kasia1216 pisze:

  Bardzo przydatny artykuł ;) , a co do dowodów to też mam z nimi problem

 • Rkw_20140301102155_thumb RKW pisze:

  zachecacie do nauki! podoba mi sie!:D

 • Marta9418_20140227145901_thumb Marta9418 pisze:

  Bardzo ciekawy i przydatny artykuł;) poproszę takich więcej!:)

 • Marta9418_20140227145901_thumb Marta9418 pisze:

  Bardzo ciekawy i przydatny artykuł;) poproszę takich więcej!:)

 • Avatar_thumb iwo_na pisze:

  Bardzo interesujący i przydatny artykuł ;) Korzystając z okazji , problemy sprawiają mi zadania wykaż ,że .. i prawdopodobieństwo .

 • Avatar_thumb kamyska pisze:

  Dziękuję za ten artykuł - wartościowy.

 • Artykuł jest b.dobry, przygotowuje do powtórki od samych podstaw. Jak najbardziej przydatny :)

 • Avatar_thumb d2d2d2d2 pisze:

  Artykuł jest ok.Ja zdaję maturę po 15 latach.Mam nadzieję,że ten kurs naprawdę mi pomoże ją zdać.

 • Karuzela3_20140325175655_thumb karuzela3 pisze:

  dobry artykul :)

 • Avatar_thumb adel95 pisze:

  Jestem na poziomie podstawowym, nauczycielka ostatnio odmówiła mi przygotowań do poziomu rozszerzonego, bo " rok czasu to za mało". Mam nadzieję, że po Waszym kursie rozszerzonym matura na tym poziomie będzie do przebrnięcia.

 • Avatar_thumb Moniia pisze:

  Artykuł mi się podoba i z pewnością jest przydatny. Proszę o artykuły związane z rozwiązywaniem równań.

 • Avatar_thumb asiaga96 pisze:

  Według mnie artykuł jest bardzo pomocny, a historia tego maturzysty daje wiele do myślenia. Nie wystarczy być jedynie od zadań specjalnych, ale trzeba też umieć te prostsze. Na tym najczęściej wykładają się osoby niepokorne i zbyt pewne siebie.

 • Avatar_thumb Dzydziek pisze:

  Stereometria jest koszmarna, jak do tego trzeba podchodzić ? brakuje mi przestrzennego wyobrażenia -.-

 • Sylwia1_20141007195412_thumb sylwia1 pisze:

  trygonometria i stereometria mi nie wchodzi do głowy. Najprostsze zadania sprawiają mi trudność. Pomocy :(

 • Grzaanka_20141006190517_thumb grzaanka pisze:

  To fakt, że zadania na wykazanie/udowodnienie są koszmarem dla uczniów. U mnie wynika to z tego, że nauczyciel niedokładnie wytłumaczył nam, jak się do tych zadań w ogóle zabrać..

 • Avatar_thumb patka_b pisze:

  Bardzo przydatny artykuł. Zadania z udowodnienie są najgorszym problemem. Przydały by się tematy o rozszerzonej matematyce

 • Avatar_thumb odoaker12 pisze:

  Artykuł fajny przydałby się jakiś o zdaniach wykaż;)

 • Paskuda_20141014122229_thumb paskuda pisze:

  ciekawy artykul, przydaloby sie wiecej zadan i wytlumaczenie ich typu wykaz ze

 • Maxride_20141017164548_thumb MaxRide pisze:

  Bardzo przydatny artykuł, mogłoby być takich więcej :)

 • Avatar_thumb nataliee552 pisze:

  Artykuł napisany bardzo ciekawie. Przydaloby sie wiecej zadan typu "wykaz że" :)

 • Mychaa086_20141022145733_thumb mychaa086 pisze:

  Przydatny artykuł i myślę, że może pomóc wielu osobom :)

 • Avatar_thumb oluuu96 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł. uważam, że kurs ogólnie jet bardzo pomocny. Oby tak dalej, mam nadzieje ze dzieki temu bedzie mi latwiej zdac mature z matematyki :)

 • Efa1995_20141109135752_thumb Efa1995 pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł, kurs jest genialny i bardzo przydatny ;)

 • Avatar_thumb 9oawer pisze:

  Artykuł fajny,pomocny. Odnosnie kursu- jest bardzo przydatny, przypominam wiele podstaw o ktorych zdążylam juz niestety zapomniec. Mam nadzieje,ze dzieki niemu stres mnie nie dopadnie i zdam :):)

 • Avatar_thumb DiKS pisze:

  Artykuł jak najbardziej pomocny :) Jeśli bym mógł prosić to chciałbym dużo zadań z funkcji logarytmicznej i wielomianów

 • Jaam_20141203163259_thumb jaam pisze:

  Witam!
  Artykuł przydatny ale za istotnego nie wnosił do mojej wiedzy na temat przygotowania się do matury. Co by się przydało? Może jakiś artykuł odstresowujący przed maturą? :D A tak poważnie to myślę, że dobrze by było zrobić zestawienie, które zadania najlepiej rozwiązać na maturze by dostać powiedzmy jakieś 80%. Chyba brak mi pomysłów na inne artykuły dotyczące matmy, przyszłości i tak z nią nie wiąże, więc jak na razie to zależy mi tylko by ją zdać na tak przynajmniej 75%. A później adiós!

  Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za przygotowanie kursu, który bądź co bądź jest świetny :)

 • Blondinella_20141215190844_thumb Blondinella pisze:

  Artykuł pomocny a kurs jest ekstra :)

 • Jkrls_20141215183104_thumb jkrls pisze:

  Wszystko jest klarowne i bardzo łatwo zrozumieć. A co do artykułu przydatny.

 • Avatar_thumb iczks pisze:

  Kurs świetny :) Artykuł też jest pomocny.

 • Izabell_20141230164807_thumb izabell pisze:

  Artykuł podniósł mnie na duchu :) Ja wolałabym powiedzenie nie jak zdać maturę, lecz jak zdać maturę z bardzo dobrym wynikiem nie tylko podstawę, ale również rozszerzenie :D a co do tematów przydałaby się trygonometria, logarytmy oraz ciągi :)

 • Avatar_thumb Izka_izzi pisze:

  Artykuł jest pomocny :)

 • Avatar_thumb Mad_Max pisze:

  Spoko artykuł, a dowiedzieć bym się chciał w innym artykule o jakichś haczykach, kruczkach które można wykorzystać przy maturze z rozszerzonej matematyki

 • Izumiyuki93_20150109172042_thumb IzumiYuki93 pisze:

  Artykuł miły dla oka ;) Ja aktualnie przygotowuję się do matury rozszerzonej z matematyki, bo podstawową zdałam 2 (prawie 3) lata temu, ale sprawy potem się potoczyły w taki sposób że zechciałam napisać również rozszerzenie, dlatego bardzo dziękuję za ten kurs. Zaczęłam studia matematyczne ale musiałam zrezygnować po pierwszym semestrze z różnych powodów. Teraz, przerabiając lekcję widzę jak dużo miałam zaległości w podstawach i dlaczego było mi tak strasznie ciężko na studiach, choć to był dopiero materiał powtórzeniowy z liceum. Jeszcze raz bardzo dziękuję za ten kurs ;)

 • Martini2726_20150102210304_thumb Martini2726 pisze:

  Właściwie już wszystko słyszałam od znajomych i nauczycieli. Są to słuszne rady. Jak już wcześniej wspominano, chętnie dowiedziałabym się o dowodach, by UMIEĆ sobie z nimi radzić. :) Bo one zawsze przysparzają mi sporo problemów. Pozdrawiam. :)

 • Artykuł bardzo mi się podobał i jest przydatny.

 • Syndii_20150127140409_thumb Syndii pisze:

  super, wiecejzadanz tresciai bedzie rewelacja :)

 • Avatar_thumb F12 pisze:

  Artykuł zawiera w sobie dosłownie esencję tego, co najważniejsze - jednak nie dowiadujemy się niczego nowego. ;)

 • Bardzo ciekawy artykuł, na prawdę pomocny :)
  Ja osobiście największy problem mam z tymi powtórkami, dlatego cieszę się , że istnieje kurs dzięki któremu pracuje nad swoją systematycznościa :)

 • Avatar_thumb morasta pisze:

  Świetny artykuł, mega pomocny!

 • Avatar_thumb Maniok23 pisze:

  Artykuł, jak najbardziej ciekawy :) Interesowałoby mnie szersze omówienie sposobów rozwiązywania zadań optymalizacyjnych .

 • Yourwar_20150311183545_thumb YourWar pisze:

  Na prawdę pomocny artykuł, sam fakt że po przeczytaniu go jestem w stanie trochę bardziej uspokoić się na myśl o maturze z matematyki na prawdę daje mi bardzo dużo. Jestem coraz bardziej zmotywowana do działania dzięki tej stronce, dzięki wielkie! :)

 • Avatar_thumb sebekos pisze:

  Świetny artykuł :)

 • Mpaproc_20150909123747_thumb mpaproc pisze:

  Artykuł dostarcza wiele wartościowych rad jeśli chodzi jak się przygotować do matury z matmy. Ja osobiście korzystam z pomocy korepetytorzy z matematyki online ale wiadomo, że czasami i to może nie wystarczyć a na takich stronach jak ta dostarcza nam dodatkowej wiedzy i ćwiczeń http://nauka.studentnews.pl/s/3915/76454-Matematyka-i-statystyka/4071116-8-ciekawych-zrodel-do-nauki-matematyki.htm?c1=26019

 • Asia29_20151013164415_thumb asia29 pisze:

  Artykuł bardzo fajnie przedstawia sytuację jaką mają niektórzy uczniowie - podchodząc do matury nie powtarzają materiału. Kurs jest świetnie ułożony, teoria prosta i zrozumiała, lecz prosiłabym o więcej zadań.

 • Avatar_thumb Agulka pisze:

  Artykuł zawiera dobre porady także warto je zapamiętać. Jak akurat ucze sie do egzaminów eksternistycznych z liceum ale to prawie tak samo jak na mature niestety po prawie 10 latach przerwy trzeba odświeżyć nawet najbardziej podstawową wiedzę także bardzo dziękuję za kurs który jest jasno i przejrzyście sformułowany i na razie choć to dopiero początek to nie mam problemu.
  Pozdrawiam
  Agnieszka

 • Asiusia28_20151020121511_thumb asiusia28 pisze:

  Bardzo fajny artykuł. Zawiera naprawdę mądre i pouczające rady , które warto stosować!

 • Avatar_thumb dobro0071 pisze:

  Artykuł przydatny...Dający do myślenia!!!

 • Avatar_thumb Hiroko6255 pisze:

  Artykuł bardzo dobry i poruszający ważny problem. Sama znam osobę, której nadmierna pewność siebie doprowadziła do oblania matury.

 • Avatar_thumb Breslau1945 pisze:

  Artykuł naprawdę dobry i interesujący.Problem podjęty w artykule jest nieodłącznym elementem, warunkującym zdanie każdego egzaminu.

 • Artykuł bardzo mi się podobał i prosiłabym więcej zadań z treścią i funkcjami :)

 • Ewa20640_20151118185644_thumb ewa20640 pisze:

  Artykuł z sensem. kurs bardzo pomocny, chociaż zadania jak na razie łatwe, z czasem będą pewnie co raz trudniejsze :)

 • Avatar_thumb Bombel pisze:

  Bardzo przydatny, na pewno warto się nim kierować podczas przygotowań :)

 • Przydatny artykuł, czekam na kolejne :)

 • Avatar_thumb michal555 pisze:

  Świetny artykuł. Bardzo przydatny.

 • Maniula177_20160131211644_thumb maniula177 pisze:

  Artykuł bardzo przydatny.

 • Avatar_thumb malwi pisze:

  Świetny artykuł, bardzo pouczający.

 • świetny artykuł i więcej takich tego typu artykułów

 • Avatar_thumb caro pisze:

  Artykuł daje do myślenia, co do kursu - szczególnie zależałoby mi na funkcjach i dowodach geometrycznych, mam z nimi problemy i mam nadzieję, że w kolejnych częściach się pojawią!
  Zastanawiam się nad kupnem książki, wydaje się przydatna

 • Izaabla_20180219162933_thumb izaabla pisze:

  Przydatny artykuł i świetny kurs !

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem