Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ? ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <== i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!
Avatar_thumb

Monkq5525

282
punkty

Zajmuje 31 miejsce w rankingu.
Sam o sobie...

Studentka MiBM Wydział IMiR AGH ;)

Ostatnie komentarze użytkownika Monkq5525


Komentarz do nadesłanego zadania.
19.12.2011 18:44 i 38 sekund

wystarczy tylko dopisac przy V cm ^3


Komentarz do nadesłanego zadania.
18.12.2011 18:43 i 49 sekund

http://matmana6.pl/zadania_uzytkownikow/liceum/wartosc_bezwzgledna/781/zadanie#solutions


Komentarz do nadesłanego zadania.
18.12.2011 18:43 i 30 sekund

a tutaj jesli chodzi o nabijanie sobie punktów. Zanim coś powiesz to najpierw sprawdź.


Komentarz do nadesłanego zadania.
18.12.2011 18:40 i 07 sekund

Już wczesniej dawałam tej osobie rozwiazania do zadania wiec żałosne jest to że ktos w zakladce zadania pisze "dziekuje"


Komentarz do rozwiązanego zadania.
28.11.2011 20:34 i 34 sekund

Nie są troszkę zbyt proste te zadania?


Komentarz do nadesłanego zadania.
27.11.2011 19:11 i 44 sekund

nie trzeba ;) takie zadania to dla mnie pestka ;)


Komentarz do nadesłanego zadania.
27.11.2011 17:35 i 05 sekund

proszę bardzo ;)


Komentarz do nadesłanego zadania.
27.11.2011 16:53 i 46 sekund

to może podaj najpierw rozwiązanie .

Monkq5525 nie dodał żadnego zadania do rozwiązania.

Ostatnio rozwiązane zadania przez Monkq5525

19.12.2011 19:56 i 13 sekund
rozwiązanie w załączniku

19.12.2011 19:40 i 15 sekund
rozwiązanie w załączniku

19.12.2011 18:43 i 30 sekund
rozwiązanie w załączniku

Rozwiązanie użytkownika Monkq5525 jest najlepsze!
19.12.2011 18:36 i 56 sekund
w koncu cm czy dm?? rozw w załączniku

18.12.2011 19:27 i 14 sekund
Nie jestem pewna czy jest to do końca dobrze ale wydaje się mi że tak.

06.12.2011 17:11 i 22 sekund
nie ma za co ;)

06.12.2011 17:03 i 45 sekund
rozw. w załączniku

06.12.2011 16:44 i 06 sekund
najpierw obliczamy ile zapłacono za 3 kg cuk. o smaku owocowym.

3*10,40= 31,2 zł.

Czyli za 2 kg cukierków czekoladowych zapłacono: 31,2 + 31,2*0,25=39 zł

Czyli za 1 kg. : 39:2= 19,5 zł.

01.12.2011 19:28 i 03 sekund
y=f(x-p)+q ,
gdzie p i q to współrzędne wektoru przesunięcia.

WEKTOR ma postać
p;q
. gdzie pierwsza współrzędna czyli p oznacza przesunięcie wykresu wzdłuż osi OX a druga współrzędna czyli współrzędna q oznacza przesunięcie wykresu wzdłuż osi OY.


czyli odp; c ;)

01.12.2011 18:59 i 55 sekund
Funkcja ta będzie stała tylko wtedy gdy f(x) = 3

Czyli m musi być równe 0

Cale wyrazenie przy x czyli m do 2 - m - 20 = 0

i rozwiazujesz to równanie ;)