Nasze kursy ONLINE!

Wszystkie kursy są prowadzone online jako część serwisu matmana6.pl
Ekspresowy Kurs Maturalny
Ekspresowy Kurs Maturalny

Ekspresowy Kurs Maturalny

matura podstawowa

Dla Kogo? Ten kurs jest dla osób które zdają maturę z matematyki bo muszą ją zdać, ale wynik nie ma żadnego znaczenia.

Wynik nie jest Ci do niczego potrzebny bo ważne są dla Ciebie inne przedmioty. 
Z tym kursem przygotujesz się do matury minimalnym nakładem sił i czasu, aby zdać maturę w przedziale 30-50% i o niej zapomnieć. 
W kursie uczestniczyło już kilkaset zadowolonych maturzystów.

Pełny Kurs Maturalny - poziom podstawowy
Pełny Kurs Maturalny - poziom podstawowy

Pełny Kurs Maturalny - poziom podstawowy

matura podstawowa

Dla Kogo? Ten kurs jest dla osób, które potrzebują wysokiego wyniku z matury podstawowej z matematyki.


Kurs przygotuje Cię na 100% do matury podstawowej pokrywając wszystkie wymagania CKE, najlepiej organizując Twój czas jak to możliwe i pokazując Ci schematy zadań, które zawsze są na maturze.
Jeżeli potrzebujesz matematyki na studia to jest to kurs dla Ciebie!

Haker Matury - kurs maturalny p. rozszerzony
Haker Matury - kurs maturalny p. rozszerzony

Haker Matury - kurs maturalny p. rozszerzony

matura rozszerzona

Dla Kogo? Ten kurs jest dla osób, które celują w wysoki (powyżej 80%) wynik z matury rozszerzonej

Jeżeli Twoim celem są studia techniczne na które nie dostaniesz się bez wysokiego wyniku z matematyki to ten kurs jest dla Ciebie. Skupiamy się w nim na tym abyś osiągnął wysoki wynik. Mamy tajną grupę na fb, korzystamy ze zbioru A. Kiełbasy, przerabiamy najtrudniejsze zadania.
Twój wynik w tym kursie jest najważniejszy i zrobię wszystko, aby Ci pomóc.
Jest jeden warunek - musisz być zmotywowany i gotowy na ciężka pracę!

Przeczytaj opinie o moich kursach

Przygotowałem do matury tysiące studentów poprzez kursy online
 • Przed dołączeniem do kursu martwiłem się, że wydane pieniądze nie przełożą się ostatecznie na zadowalający wynik maturalny. Uznałem jednak, że to najlepszy sposób dla mnie, aby powtórzyć sobie ważne tematy i nauczyć się tych, których nigdy nie opanowałem. Najlepszy sposób, gdyż cała najważniejsza wiedza z tej dziedziny zamieszczona została w jednym miejscu wraz z zadaniami do ćwiczeń. Kurs był dla mnie "czytelny" i prosty w obsłudze. Oczywiście polecam ten kurs, może on być dla wielu osób "ostatnią szansą", aby przygotować się do matury. Niezbędna jest jednak systematyczność. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, stąd zasięgnąłem pomocy - zakupiłem kurs. Zdałem maturę na zadowalającym dla mnie poziomie, który otworzył mi drogę do dalszej edukacji.

  Jakub Czubak, matura 2019. Obecnie student politologii Uczestnik Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Przed zakupem miałam wątpliwości czy to faktycznie mi pomoże w mojej sytuacji, jednak zaufanie do strony matmana6.pl, z której od bardzo dawna korzystałam zdecydowało o tym, że zakupiłam kurs. Kurs okazał się idealnym utrwaleniem wiadomości z przeszłych lat nauki - wszystko świetnie podzielone i rozplanowane. Podobała mi się prostota w wyjaśnieniach (swobodny język), ale również łatwość w poruszaniu się między tematami i to jak łatwo było dopasować sobie plan nauki pod siebie. Może dodałabym jedynie ułatwienia dla wzrokowców w postaci większej liczby ilustracji (nie tylko grafiki geometryczne, ale np. kolorowe strzałki przy obliczeniach) pod wyjaśnieniami. Potrzebowałam tego kursu jedynie by zdać na 30%, bo i tak na mojej uczelni (na którą się szczęśliwie dostałam) nie potrzebne są dobre wyniki, a samo świadectwo dojrzałości. I dostałam co chciałam, egzamin zaliczyłam za pierwszym razem. Dlatego z serca dziękuję i polecam kurs.

  Marta, maturzystka 2019 Uczestniczka Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Zdawałam maturę po 20 latach przerwy w nauce i nie wiedziałam czy taki kurs mi pomoże przypomnieć sobie materiał. Miałam ogromną chęć zdania matury i dodatkowo dobre opinia o Was przekonały mnie do aktywacji kursu. Bardzo dobrze przygotowany materiał, łatwy do zrozumienia, dlatego zdecydowanie go polecam. Najbardziej podobała mi się możliwość sprawdzenia gdzie popełniałam błąd w rozwiązaniach. Do kursu dodałabym tylko jeszcze większą ilość zadań, tylko trening pozwoli na "wyrobieniu sobie metod rozwiązywania". Maturę oczywiście zdałam. Obecnie uczęszczam do szkoły policealnej, a od przyszłego roku zamierzam podjąć studia.

  Emilia Lesińska, zdała maturę po 20 latach przerwy w nauce Uczestniczka Kursu Maturalnego dla dorosłych z matematyki
 • Przed zakupem zastanawiałem się czy aby na pewno spełni on moje oczekiwania. Ostatecznie przekonały mnie opinie innych użytkowników. Najbardziej podobały mi się interaktywne ćwiczenia z zadaniami prawda/fałsz. Szczerze mogę go polecić, ponieważ jest dobrze skonstruowany i nie zniechęca przy pierwszych podejściu.

  Dawid Łukaszczuk, maturzysta 2019 Uczestnik Pełnego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Na początku lutego zastanawiałem się czy podchodzić jeszcze do tegorocznej matury. Zdecydowałem się spróbować swoich sił, licząc na to, że może się uda i zakupiłem kurs. W kursie najbardziej przypadła mi do gustu prostota tłumaczenia. Tematy zostały tak łopatologicznie wytłumaczone, że łatwo zrozumieć na czym to wszystko polega. Poziom wiedzy, który jest przedstawiony w kursie jest jak najbardziej rzeczowy i na ten moment nic bym w nim nie zmieniał czy poprawiał. Maturę oczywiście zdałem, a kurs polecam.

  Piotrek, maturzysta 2019 Uczestnik Pełnego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Zastanawiałam się czy kurs nie będzie słabej jakości, jednak nie wygórowana cena przekonała mnie do zakupu. Najbardziej podobało mi się w jaki sposób były tłumaczone poszczególne tematy, jednak do niektórych z nich dodałam bym więcej zadań. Kurs zdecydowanie mogę polecić kolejnym osobom.

  Joanna Kosiacka, maturzystka 2019 Uczestniczka Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki

Potrzebujesz pomocy w doborze kursu? Zadzwoń (12) 400 46 75 lub

Możesz też napisać do nas na facebooku Napisz do nas

Każdy kurs możesz testować przez 30 dni.

Więcej informacji o każdym kursie znajdziesz na stronie opisu konkretnego kursu
Wybierz kurs maturalny dla siebie
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.