Łukasz Masłowski

Twórca MatmaNa6.pl

Ekspresowy Kurs Maturalny z matematyki

Zdajesz matematykę bo musisz? Przygotuj się do matury nawet w 7 dni! Zapisz się dzisiaj
Lukasz2a

Kim jestem?

Od 16 lat prowadzę MatmaNa6.pl i pomagam w nauce matematyki. Od 13 lat prowadzę kursy maturalne online z matematyki z których łącznie w wersji darmowej i płatnej skorzystało ponad 49 tysięcy uczniów. Próbuje wytłumaczyć matematykę naprościej jak jest to możliwe i jestem w tym dobry.

Ukończyłem Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie na wydziale EAIIE z wyróżnieniem, ale nie to jest ważne. Ważne jest, że potrafię nauczyć Cię matematyki!

Kurs.thumb

Jedyne czego żałowałam, to że nie znalazłam Pana kursu wcześniej. W kursie skupił się Pan na takich tematach, które dla większości uczniów wydają się skomplikowane i na pewno w żadnej szkole, tak nie jest wszystko wytłumaczone. Kurs już poleciłam koleżance, kiedy przerobiłam pierwszy dział z Panem 🙂 Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone, dokładnie i najprostszym sposobem. Do kursu dodałabym kilka filmików z rozwiązaniami najtrudniejszych zadań ze zbioru A. Kiełbasy.

Kinia Wojciechowska, absolwentka technikum informatycznego Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.

Dlaczego prowadzę różne kursy maturalne?

Indywidualne podejście do każdego uczestnika moich kursów to mój klucz do sukcesu

Każdy uczeń ma inne potrzeby, ja to rozumiem i prowadzę różne kursy w zależności od Twoich potrzeb i celów.

Coś innego jest ważne dla Ciebie jeżeli tylko chcesz zdać maturę z matematyki. Coś innego gdy potrzebujesz wysokiego wyniku, aby dostać się na wymarzone studia i jeszcze czegoś innego oczekujesz zdając maturę po kilku czy kilkunastu latach przerwy.

Widzę i rozumiem różne potrzeby uczniów, dlatego prowadzę kursy maturalne dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, tak aby zmaksymalizować efekty w jak najmniejszej ilości czasu, który musisz poświęcić.

Kursy

Zobacz pełną listę kursów, które prowadzę

Wybierz ten idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Masz pytania? Napisz! Wybierz Kurs
13
lat doświadczenia w kursach online
6
Kursów online
77 %
Średni wynik po kursie podstawowym
49578 +
Uczestników wszystkich kursów

Jak mogę Ci pomóc?

Nauczę Cię matematyki od zaraz!

Przez ponad 13 lat prowadzenia kursów maturalnych, nabrałem wiele doświadczenia w rozpoznowaniu potrzeb uczniów. Widzę co sprawia trudności konkretnej osobie, a z czym sobie radzi bardzo dobrze i na co nie musimy marnować czasu.

Przygotowanie do matury to nie to samo co przygotowanie do lekcji. Zadania maturalne są określonego typu i schematu, aby w konkretny sposób mogły sprawdzić wybrane umiejętności. To podejście CKE pomaga w przygotowaniach, pod warunkiem, że ktoś pokaże Ci te schematy i metody rozwiazywania zadań. Później sam zaczniesz je zauważać.

Lukasz3a

Który kurs będzie dla mnie najlepszy?

Odpowiedz sobie na pytanie: "Co jest Twoim celem?", a potem wybierz ten idealnie dopasowany kurs do Twojej odpowiedzi.
Ekspresowy Kurs Maturalny

Tylko zdać maturę na 30%

W tym kursie przygotuję Cię do tego, abyś tylko zdał maturę na przysłowiowe 30%. W praktyce jest to nieco więcej 40-50%, aby zachować rozsądny margines błędu na maturze i mieć pewność zdania.

Wybierz ten kurs jeżeli wynik z matematyki nie ma dla Ciebie znaczenia i chciałbyś poświęcić jak najmniej czasu na przygotowanie się z tego przedmiotu.

Wybieram ten kurs

Pełny Kurs Maturalny

Poziom podstawowy - wysoki wynik

Ten kurs pomoże Ci przygotować sie do jak najlepszego zdania matury na poziomie podstawowym. Jeżeli przyłożysz się do nauki, to ja mogę zagwarantować, ze swojej strony, że wynik powyżej 90% jest w naszym zasięgu.

Wybierz ten kurs jeżeli wynik z matury podstawowej z matematyki musi być wysoki w trakcie rekrutacji na studia.

Wybieram ten kurs

Kurs Haker Matury

Poziom rozszerzony - wysoki wynik

Czy idziesz na topowe kiedunki techniczne, ekonomiczne itp gdzie wysoki wynik z matury rozszerzonej jest bardzo ważny? W tym kursie opanujemy materiał z rozszerzenia. Jest jednak jeden haczyk. Matura rozszerzona to przede wszystkim Twoja praca. Ty musisz rozwiązywać zadania i nabywać praktyki, ja pomogę, ale to jest zupełnie coś innego niż poziom podstawowy.

Wybierz ten kurs jeżeli jesteś zdeterminowany do ciężkiej pracy i osiągnięcia wysokiego wynik z rozszerzonej matematyki.

Wybieram ten kurs

Ciągle nie wiesz, który kurs wybrać? Zadzwoń (12) 400 46 75 lub napisz.

Krótka rozmowa rozwieje wszystkie wątpliwości. Napisz do mnie
Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu? Zacznij tutaj!
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.