Opinie o kursach maturalnych matmana6.pl

 • Kurs.thumb

  Obawiałam się czy jakość materiałów będzie na tyle dobra abym zrozumiał jak rozwiązać konkretne zadanie czy równanie. Jednak te obawy szybko zniknęło bo bardzo mi się podoba szybki kontakt z Tobą, jeżeli mam jakiekolwiek trudności lub pytania. Mogę polecić ten kurs osobą, które mają w sobie samodyscyplinę i chęci. Jedyna rzecz, którą bym zmieniła w kursie to więcej ćwiczeń po dziale potęgi i pierwiastki, bo jak dla mnie ciężko ogarnąć jak z innego mianownika zrobić wspólny, ale myślę że to jeszcze wyćwiczę!

  Daria, mam 31 lat i chciałabym zdać maturę z matematyki dla lepszych perspektyw, ale mam troszkę za mało samodyscypliny i szybko się zniechęcam. Mam nadzieje, że tym razem się uda. Uczestnik kursu maturalnego dla dorosłych na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb

  Czy kurs aby na pewno będzie ułożony dla osoby która „wraca do nauki po czasie”? Nad tym się tylko zastanawiałem, dodatkowo przekonały mnie opinie i możliwość dostępu do kursu 24/7. Kurs mogę polecić osobom które po czasie wracają do tematu matury :)

  Michał, maturzysta 2022 Uczestnik kursu maturalnego dla dorosłych na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb
  Chciałbym naprawdę bardzo panu podziękować za pomoc w nauce. Naprawdę doceniam ze sumiennie odpisywał Pan na moje pytania, naprawdę mi to pomogło. Kurs był bardzo przyjemny, zadania w nim również. Zawsze byłem dobry z matematyki ale nigdy nie chciało mi się uczyć, kiedy wziąłem się za naukę z kursem dużo się nauczyłem w krótkim czasie. Czekam teraz tylko na wyniki
  Jakub Furgała, maturzysta 2022 Uczestnik kursu maturalnego na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb
  Matematyka na maturze poszła mi bardzo dobrze! Osiągnąłem planowany wynik. Do zakupu przekonały mnie opinie na temat kursu, oraz przejrzystość Pańskiej strony. Przejrzałem w tamtym okresie dużo kursów maturalnych, Pana mnie przekonał najbardziej ;) Zdecydowanie poleciłbym ten kurs innym. Poniekąd zmusił mnie do częstszej nauki i takiego samozaparcia w tym kierunku. Materiały załączone w kursie okazały się niezwykle pomocne. Znacząco ułatwiły powtórkę wymaganego materiału. Gdybym drugi raz miał pisać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym, bez wahania wybrałbym Pana kurs! Dziękuję Panu za ten kurs, zdecydowanie polepszył mój wynik maturalny.
  Maciek Toczyłowski, Obecnie student informatyki na Politechnice Białostockiej Uczestnik kursu maturalnego na poziomie rozszerzonym
 • Kurs.thumb

  Przed zakupem zastanawiałam się czy moje pieniądze nie "pójdą w błoto", ale już po pierwszych lekcjach zauważyłam, że wszystko jest jasno opisane i zrozumiałe. Dlatego mogę polecić ten kurs. Najbardziej podoba mi się to, że mogę do kursu wracać kiedy tylko mi się to podoba! Zresztą uczę się często przez telefon, jest to mega wygodne! Nigdy nie lubiłam matematyki... Teraz z chęcią po 8h pracy siadam do książek, dzięki!

  Agnieszka Opatkiewicz, maturzystka 2021 Uczestniczka Kursu Maturalnego dla dorosłych z matematyki
 • Kurs.thumb
  Na początku lutego zastanawiałem się czy podchodzić jeszcze do tegorocznej matury. Zdecydowałem się spróbować swoich sił, licząc na to, że może się uda i zakupiłem kurs. W kursie najbardziej przypadła mi do gustu prostota tłumaczenia. Tematy zostały tak łopatologicznie wytłumaczone, że łatwo zrozumieć na czym to wszystko polega. Poziom wiedzy, który jest przedstawiony w kursie jest jak najbardziej rzeczowy i na ten moment nic bym w nim nie zmieniał czy poprawiał. Maturę oczywiście zdałem, a kurs polecam.
  Piotrek Uczestnik Pełnego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb
  Przed zakupem zastanawiałem się czy aby na pewno spełni on moje oczekiwania. Ostatecznie przekonały mnie opinie innych użytkowników. Najbardziej podobały mi się interaktywne ćwiczenia z zadaniami prawda/fałsz. Szczerze mogę go polecić, ponieważ jest dobrze skonstruowany i nie zniechęca przy pierwszych podejściu.
  Dawid Łukaszczuk, Maturzysta Uczestnik Pełnego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb
  Zdawałam maturę po 20 latach przerwy w nauce i nie wiedziałam czy taki kurs mi pomoże przypomnieć sobie materiał. Miałam ogromną chęć zdania matury i dodatkowo dobre opinia o Was przekonały mnie do aktywacji kursu. Bardzo dobrze przygotowany materiał, łatwy do zrozumienia, dlatego zdecydowanie go polecam. Najbardziej podobała mi się możliwość sprawdzenia gdzie popełniałam błąd w rozwiązaniach. Do kursu dodałabym tylko jeszcze większą ilość zadań, tylko trening pozwoli na "wyrobieniu sobie metod rozwiązywania". Maturę oczywiście zdałam. Obecnie uczęszczam do szkoły policealnej, a od przyszłego roku zamierzam podjąć studia.
  Emilia Lesińska, zdałam maturę po 20 latach przerwy w nauce Uczestniczka Kursu Maturalnego dla dorosłych z matematyki
 • Kurs.thumb
  Przed zakupem miałam wątpliwości czy to faktycznie mi pomoże w mojej sytuacji, jednak zaufanie do strony matmana6.pl, z której od bardzo dawna korzystałam zdecydowało o tym, że zakupiłam kurs. Kurs okazał się idealnym utrwaleniem wiadomości z przeszłych lat nauki - wszystko świetnie podzielone i rozplanowane. Podobała mi się prostota w wyjaśnieniach (swobodny język), ale również łatwość w poruszaniu się między tematami i to jak łatwo było dopasować sobie plan nauki pod siebie. Może dodałabym jedynie ułatwienia dla wzrokowców w postaci większej liczby ilustracji (nie tylko grafiki geometryczne, ale np. kolorowe strzałki przy obliczeniach) pod wyjaśnieniami. Potrzebowałam tego kursu jedynie by zdać na 30%, bo i tak na mojej uczelni (na którą się szczęśliwie dostałam) nie potrzebne są dobre wyniki, a samo świadectwo dojrzałości. I dostałam co chciałam, egzamin zaliczyłam za pierwszym razem. Dlatego z serca dziękuję i polecam kurs.
  Marta, maturzystka 2019 Uczestniczka Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb
  Przed dołączeniem do kursu martwiłem się, że wydane pieniądze nie przełożą się ostatecznie na zadowalający wynik maturalny. Uznałem jednak, że to najlepszy sposób dla mnie, aby powtórzyć sobie ważne tematy i nauczyć się tych, których nigdy nie opanowałem. Najlepszy sposób, gdyż cała najważniejsza wiedza z tej dziedziny zamieszczona została w jednym miejscu wraz z zadaniami do ćwiczeń. Kurs był dla mnie "czytelny" i prosty w obsłudze. Oczywiście polecam ten kurs, może on być dla wielu osób "ostatnią szansą", aby przygotować się do matury. Niezbędna jest jednak systematyczność. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, stąd zasięgnąłem pomocy - zakupiłem kurs. Zdałem maturę na zadowalającym dla mnie poziomie, który otworzył mi drogę do dalszej edukacji.
  Jakub Czubak, obecnie student Politologii Uczestnik Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb
  Zacząłem kurs cztery miesiące przed rozpoczęciem egzaminu. Mogę powiedzieć, że zrozumiałem matematykę na nowo. Materiał pozwolił mi powtórzyć całe cztery lata w technikum w krótkim czasie. Po analizie wyników jestem pewny co najmniej 70 procent. Matematyka nie jest taka straszna jak się wydaje. Myślę, że gdybym w stu procentach skupił się na nauce, osiągnąłbym lepszy wynik, ale już ten będzie  dla mnie satysfakcjonujący. Pieniądze wydane na kurs nie poszły w błoto, lecz w mózg.
  Martin Sołoducha Uczestnik kursu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb

  Do kursu przekonały mnie opinie wcześniejszych uczestników. Teraz sama mogę stwierdzić, że kurs jest przejrzysty i zrozumiały. Jest bardzo dużo przykładów i zadań do samodzielnego rozwiązania. Dodatkowo są odpowiedzi i łatwo można sprawdzić czy dobrze się rozwiązało dane zadanie.  Oczywiście, polecam kurs innym, bo był dla mnie bardzo przejrzysty i zrozumiały, więc dla innych pewno też taki będzie. 

  Podchodzę do matury po 20 latach przerwy. Jestem przykładem na to, że nigdy nie jest za późno.

  Iwona Nowicka, 43 lata, zdaję maturę po 20 latach od ukończenia liceum Uczestniczka kursu maturalnego z matematyki dla dorosłych
 • Kurs.thumb

  Opory jakie miałem to przede wszystkim cena, chociaż w porównaniu z normalnymi korkami jest o wiele niższa. Dodatkowo Internet nie zawsze jest wiarygodny i trzeba uważać na różne oferty. Przekonała mnie możliwość kontaktu z Panem, a nie tylko suche nagrania, aczkolwiek nie korzystałem niestety z tej możliwości zbyt często. Jeśli ktoś potrzebuje kontaktu z nauczycielem, a nie chce wydawać "milionów" to zdecydowanie polecam. Bardzo mi się podobały typowe zadania maturalne i zwrócenie uwagi na częste błędy maturzystów.

  Marek, o sobie "chłopak z podkarpacia, który jeszcze musi przemyśleć co dalej" Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Jednym z oporów jakie miałem, żeby kupić... to nie jest to samo jak korki z drugą osobą face to face. Kurs mogę polecić innym bo jest fajnie zrobiony i na pewno przypomina i uczy wielu rzeczy. Podobał mi się dostęp do kursu o każdej porze dnia i nocy. Mogłem to robić wtedy kiedy miałem ochotę i czas. Ogólnie jestem zadowolony z kursu. Mam nadzieję, że rezultat będzie dobry i pozytywny w sierpniu. Pozdrawiam

  Robert Wasilewski, mam 30 lat i jestem operatorem, programistą cnc Uczestnik Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb

  Cały kurs jest super! Żałuję, że nie znalazłam go wcześniej. Wszystko wyjaśnione jak należy od podstaw. Na tym mi zależało❤️ Byłam prze szczęśliwa gdy zaczęłam rozumieć matematykę, która zawsze była moja najsłabszą stroną.

  Ania Tomczak, matura 2020 Uczestniczka Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb

  Bardzo spodobała mi się forma kursu, dlatego mogę go polecić innym. Kurs był bardzo pomocny, zadania pozwoliły na lepsze rozplanowanie nauki, a filmy pomogły w ostatnich powtórkach. Szczególnie przed samą maturą, podobały mi się filmy, które pozwalały na szybkie odświeżenie materiału.

  Magda Frączyk, maturzystka 2020 Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Korzystałem z wielu kursów i obawiałem się czy ten nie będzie kolejną stratą pieniędzy, ale postanowiłem zaryzykować. Kurs zdecydowanie polecam kolejnym osobom, ponieważ jest wiele zadań typowo maturalnych zarówno za jeden punkt jak również za większą ilość punktów. Bardzo odpowiadała mi forma kursu. Szczególnie, że można było wydrukować zadania i załączone odpowiedzi do nich. Jestem Panu wdzięczny. Pański kurs na pewno mi pomógł w uzyskaniu wyższego wyniku niż bym się spodziewał. Od dziecka nie lubiłem matematyki, a w liceum szczególnie w klasie maturalnym polubiłem ją, między innymi dzięki pańskiej pomocy. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

  Jakub Ciesielski, maturzysta Uczestnik Pełnego Kursu Maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb

  Do uczestnictwa w kursie przekonały mnie opinie innych uczestników, dzięki temu moje opory przed dołączeniem do kursu zniknęły. W tym momencie jak najbardziej poleciłbym kurs znajomym. W trakcie nie miałem jakichś ulubionych tematów, wszystkie były trudne, ale każde dobrze rozwiązane zadanie cieszyło😊, osobiście zdałem maturę na bardzo dobrym poziomie.

  Wiktor Gondek, matura 2020 Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, poziom rozszerzony, matematyka
 • Kurs.thumb

  Zdałem maturę z podstawy na 100%, a  rozszerzenie na 84%

  Stronę matmana6.pl znałem już wcześniej, czasami mi pomagała więc opór przed udziałem w kursie był mniejszy, bo wiedziałem, że będzie to stało na jakimś poziomie. Przekonało mnie skupienie się właśnie na tych działach najważniejszych i najbardziej punktowanych na maturze. Jeżeli ktoś szukał by podstaw do motywacji i nakreślenia pewnych rzeczy w jasny sposób to zdecydowanie polecam kurs, jednak wiadomo, że samodzielne rozwiązywanie zadań to podstawa. Na duży plus ten plik z przekrojami [red: jeden z bonusów do kursu] bardzo mi pomógł, albo dział prawdopodobieństwa i kombinatoryki, byłem wstanie w końcu to zrozumieć.

  Dawid Dobrowolski, przyszły student informatyki Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Po kilku latach przerwy, postanowił wziąć się w garść i chwycić ‚za łeb’ matematykę na maturze. Wahałem się czy warto kupić kurs, ale opinie innych którzy ukończyli kurs mnie przekonały. Kurs mogę polecić, ze względu na jego złożoność a zarazem prostotę (prostymi słowami mówiąc dużo materiału - ułożone w sposób logiczny i zrozumiały nawet dla takich opornistów jak ja). Bardzo podobała mi się przejrzystość, wszystko było bardzo czytelne. 

  Sebastian S, matura po kilku latach przerwy w nauce Uczestnik kursu maturalnego dla dorosłych
 • Kurs.thumb

  Wynik z matury to 94% z podstawy i 68% z rozszerzenia.

  Na początku roku szkolnego byłem bardzo zgubiony jest chodzi o matematykę i zacząłem swoją naukę od matematyki podstawowej. Później w okresie zimowym nadeszła pora na rozszerzenie, ale nie potrafiłem niczego zrozumieć. Na szczęście znalazłem pomoc w serwisie matmana6.pl Nie miałem żadnych oporów żeby zainwestować w to stosunkowo bardzo małe pieniądze. Do zakupu przekonała mnie bardzo duża promocja zorganizowana na ten kurs oraz parę dodatków do kursu, miedzy innymi konto premium w serwisie.

  Z ogromna chęcią polecę kurs znajomym, ponieważ widzę u siebie samego bardzo duży progress dzięki kursowi. Najbardziej podobała mi się forma przekazu informacji oraz interakcji z prowadzącym. Dzięki materiałom video znacznie lepiej da się zrozumieć niektóre rzeczy. Dodałbym jakieś live spotkania z rozwiązywania arkuszy lub rożnego rodzaju trudniejszych zadań, które mogłyby być wybierane w ankietach. Dzięki kursowi osiągnąłem bardzo wysoki wynik na maturze rozszerzonej z matematyki. Wynik waha się miedzy 70, a 90 procent. Nie jestem jeszcze tego w stanie określić, ale po dostaniu wyników, mogę potwierdzić wynik papierkiem. Jestem bardzo zadowolony z kursu.

  Piotr Majewski, matura 2020 Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Na początku nie byłam pewna czy kurs mi pomoże i czy nie zmarnuję pieniędzy. Przekonały mnie jednak opinie innych osób i  dobry kontakt z Panem. Tak, poleciłabym kurs, jest to kompleksowa i dokładna powtórka wszystkiego czego uczyliśmy się w szkole w jednym miejscu i zawsze można do tego wrócić. Podobało mi się, że teoria była poparta przykładami, choć czasami zabrakło mi bardziej szczegółowych rozwiązań zadań.

  Jestem bardzo kiepska z matematyki i myślę, że bez tego kursu nie dałabym rady. 

  Karolina Wiśniewska, maturzystka 2020 Uczestniczka Kursu Maturalnego na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb

  Wynik z poziomu rozszerzonego to 88%

  Postanowiłem napisać maturę rozszerzona pomimo że już skończyłem liceum. Kurs pomógł mi zrozumieć te rzeczy z którymi miałem problem i solidnie się przygotować do matury. Poleciłbym go bo można się dużo dowiedzieć ciekawych rzeczy, oraz jest lista zadań ze zbioru A. Kiełbasy, które warto przerobić. W kursie spodobało mi się że wszystko jest pogrupowane działami, są różne przydatne zadania oraz wzory. Dodałbym więcej filmów z  rozwiązaniami zadań ze zbioru.

  Marcin Sztukowski, matura 2020 Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, poziom rozszerzony, matematyka
 • Kurs.thumb

  Z matury rozszerzonej uzyskałem 86%.

  Na początku największy opór stanowiło pytanie czy na 100% potrzebuje takiego kursu. Przekonała mnie lista zadań ze zbioru Andrzeja Kiełbasy, ponieważ nie zostało dużo czasu do matury. A przerabianie wszystkich zadań też nie jest najlepszą opcją. Ponadto potrzebowałem mocnego powtórzenia głównie z Planimetrii.

  Poleciłbym kurs znajomym, szczególnie tym którzy maja problemy z podstawami matematyki. Powodów mógłbym wymienić wiele, najważniejszymi są jednak: łatwy i bezproblemowy kontakt z tobą, filmiki omawiający cały materiał w dość dobry sposób oraz listy zadań które bardzo przyspieszają przygotowania do matury ( o wiele łatwiej jest się przygotować gdy wiemy co mamy robić).

  Hubert Sobieski, maturzysta 2020 z Olsztyna Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, poziom rozszerzony, matematyka
 • Kurs.thumb

  Jedyne czego żałowałam, to że nie znalazłam Pana kursu wcześniej. W kursie skupił się Pan na takich tematach, które dla większości uczniów wydają się skomplikowane i na pewno w żadnej szkole, tak nie jest wszystko wytłumaczone. Kurs już poleciłam koleżance, kiedy przerobiłam pierwszy dział z Panem 🙂 Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone, dokładnie i najprostszym sposobem. Do kursu dodałabym kilka filmików z rozwiązaniami najtrudniejszych zadań ze zbioru A. Kiełbasy.

  Kinia Wojciechowska, absolwentka technikum informatycznego Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • User default

  Nie miałem żadnych oporów przed zakupem, zobaczyłem chyba reklamę na FB, że jest jakaś przecena i stwierdziłem, że przyda się w razie czegoś. Myślę, że kurs jest godny polecenia, dobre tłumaczenie, podobało mi się to, że omawiałeś jeszcze dodatkowe dodatkowe rzeczy, jak błędy maturzystów itd. Najbardziej podobało mi się chyba prawdopodobieństwo, najbardziej mi pomogło, bo z tego byłem noga. Z minusów to w niektórych nagraniach rysunki były dosyć średnie, roztrzęsiona kreska i mało czytelne liczby. Poprawiłbym to.

  Remigiusz Bułdak, zadowolony z wyniku maturzysta, planuje aplikować na astronomię na UJ Uczestnik kursu maturalnego Haker Matury, poziom rozszerzony, matematyka
 • Kurs.thumb

  Uzyskałam 80% z matury rozszerzonej i 100% z podstawy!

  Nie byłam przekonana, czy matematykę da się dobrze wytłumaczyć przez Internet i czy przemówi do mnie sposób, w jaki Pan tłumaczy. Był Black Friday, co się z tym łączy- promocyjna cena, więc pomyślałam, że zaryzykuję, bo matura z matematyki będzie dla mnie najważniejsza ze wszystkich, a miałam problem z zadaniami, które są typowe dla CKE. 

  Kurs zdecydowanie bym poleciła! Sposób tłumaczenia myślę, że byłby zrozumiały dla każdej osoby, nawet tej o bardzo wąskiej wiedzy z matematyki. Poruszone są najważniejsze działy, które pojawiają się co rok na maturze za sporą liczbę punktów, a często nie są dobrze rozumiane przez uczniów. Zadania z Kiełbasy są tak dobrane, że można podzielić sobie na dzienną dawkę, która nie spowoduje całkowitej utraty sił, a porusza różne typy zadań i przypadki, które można spokojnie przećwiczyć. Samemu ciężko by było wybrać materiał, na który warto zwrócić większą uwagę, a na który mniejszą. Tutaj wszystko zostało bardzo dobrze powybierane. Ważna była także możliwość skontaktowania się z Panem, gdy nie potrafiło się czegoś rozwiązać, co się rzadko zdarza przy takich kursach. Pamiętam jak zimą próbną maturę napisałam na 40%, dzięki temu kursowi matury zaczęłam rozwiązywać na min. 80%, więc myślę, że to samo mówi za siebie.

  Julia Zakaszewska, Bartoszyce Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Wynik z poziomu podstawowego to 100%, a z rozszerzenia 90%!

  W kursie najbardziej podobało mi się pokazanie najczęstszych błędów na maturze z danego działu, forma video oraz dołączone zadania. Jedyna rzecz której mi zabrakło to  fakt, że nie wszystkie działy były dostępne od razu co utrudniało pracę systematyczną [red: w pierwszej edycji moduły były udostępniane co kilka tygodni]. Uważam, że kurs jest godny polecenia kolejnym rocznikom.

  Julia Grzebinoga, maturzystka 2020 Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Uzyskałam 98% z podstawy i 74% z matury rozszerzonej.

  Do wyboru tego kursu przekonała mnie lista działów, które miały być omówione w jego ramach i nie miałam, żadnych oporów przed jego zakupem. Podobało mi się, że kontakt z Tobą w razie problemów był bardzo prosty i szybki. Druga rzecz, która mi się bardzo podobała to lista przydatnych zdań z książki A. Kiełbasy do każdego z maturalnych działów. Trochę mi brakło omówienia takich różnych zadań maturalnych z parametrem, no i niepotrzebnie się stresowałeś podczas nagrywania filmików, przez co czasami zdarzały się jakieś pomyłki itd. [red: w kolejnych edycjach zakres kursu będzie poszerzony o kolejne działy]

  Wiktora Stęczna, "matematyczny świr" Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Wynik z podstawy 100%, a z rozszerzenia 82%

  Zastanawiałam się czy potrzebuję wydać pieniądze na kurs czy jednak mogę się uczyć samodzielnie z książek i internetu. Przekonało mnie to, że zawsze jak miałam problem z matematyką to zaglądałam najpierw na Pana stronę i znajdowałam to co potrzebowałam w danym momencie. Osobiście poleciłabym kurs kolejnym maturzystom, bardzo fajna sprawa i podobało mi się mieć większość teorii do matury w jednym miejscu, plus dużo przykładów. Najwięcej dały mi rozbudowane zadania rozwiązane krok po kroku. Do kursu dodałabym dział z analizy matematycznej, jak najlepiej podejść do zadań z optymalizacji, ale też to co się czasem pojawia w zamkniętych: granice funkcji w punkcie itp. 

  Aleksandra Słysz - maturzystka 2020 Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb

  Uzyskałam 82% z rozszerzenia i 100% z podstawy.

  Polecam kurs „Haker matury” każdemu zdającemu matematykę rozszerzoną niezależnie, w jaki wynik celuje. Kurs omawia najtrudniejsze działy, które zazwyczaj sprawiają większości osób kłopot. Na początku omawiana jest teoria tak naprawdę od podstaw, wszystkie zależności i twierdzenia. Dzięki wielu filmikom z rozwiązywaniem zadań łatwo jest zrozumieć, o co chodzi i nawet najtrudniejsze zadania przestają dostarczać trudności. Dodatkowym plusem jest przedstawienie typowych błędów maturzystów i typów zadań często pojawiających się na egzaminach. Na końcu każdego działu jest podana lista zadań (nie wszystkie, tylko te, które coś wnoszą) ze zbioru, a po ich przerobieniu myślę, ze dobry wynik gwarantowany 🙂 Nieocenione jest też wsparcie na bieżąco i dostęp do grupy na fb, na której można też otrzymać pomoc od innych członków. Bez wątpienia kurs jest wart swojej ceny.

  Zosia Jędral Uczestniczka kursu Haker Matury, kurs na poziomie rozszerzonym z matematyki.
 • Kurs.thumb
  Bardzo dobry kurs, dla mnie niezwykle pomocny tym bardziej, że ja już od dawna nie jestem uczniem, a matematykę miałam jakieś 20 lat temu więc muszę powtarzać wszystko od początku bo mam bardzo ambitny plan dostania się na rachunkowość, nie wiem jeszcze czy to mądry pomysł ale niebawem się przekonam. Tymczasem korzystam z twojego kursu za który bardzo dziękuję!
  Urszula Janczysz Uczestniczka Kursu Maturalnego dla dorosłych z matematyki
 • Kurs.thumb
  Witam, Kurs bardzo pomaga mi w przygotowaniu do matury po wielu latach od skończenia szkoły, systematyczność przysyłanych lekcji mobilizuje mnie do regularnej pracy. Bardzo jestem wdzięczna za możliwość korzystania z takiej formy kursu. Oszczędza mi to dużo czasu.
  Wioletta Słuchaczka przygotowująca się do matury
 • Kurs.thumb
  Witam. Już 40 lat nie uczyłam się mojej ulubionej matematyki mam duże zaległości i te Pana lekcje dużo mi przypominają i pomagają. We wrześniu rozpoczęłam 2 letnie Liceum Ogólnokształcące, zaoczne i bardzo zależy mi na jak najlepszej ocenie z matematyki. Każda lekcja jest dla mnie bardzo cenna. Przesyłam pozdrowienia
  Karolina, Jestem wiekową licealistką z Gdyni Uczestniczka Kursu Maturalnego dla dorosłych z matematyki
 • User default

  Do zakupu kursu przekonał mnie fakt, iż słyszałem o nim same dobre opinie, a maturę z matematyki zdaję tylko dlatego że jest obowiązkowa. Zależało mi wiec na poświeceniu minimum czasu na przygotowania do matury z matematyki, aby skupić się na rozszerzeniach. Kurs jest bardzo dobrze zorganizowany dlatego spokojnie poleciłbym go swoim znajomym. Na ten moment niczego nie brakuje mi w kursie. 

  Piotr S, maturzysta 2020 Uczestnik Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb

  Przed zakupem zastanawiałam się czy jest sens wydawania kolejnych pieniędzy na kolejny kurs. Ostatecznie postanowiłam spróbować. Opis kursu był dla mnie bardzo przekonywujący tak samo jak jego forma. Jako osoba, która nie mogła trafić na korepetytora przy którym czuję się swobodnie to bardzo miła i wygodna odmiana. Kurs jak najbardziej jest godny polecenia. Od dawna mam problemy z materiałem i podchodzę do matury z matematyki 3 raz. Pierwszy raz rozumiem to co robię i sama rozwiązuje zadania. Jestem zadowolona z siebie, obyło się bez płaczu. Są tylko łzy szczęścia, że się da. Kurs naprawdę jest przystępny, zrozumiały i jasny. Dodałabym tylko opis niektórych znaków matematycznych i wzorów, myślę że byłaby to fajna opcja.

  Wiktoria, 21 lat, Warszawa. Trzeci raz podchodzę do matury. Mam nadzieję, że tym razem się uda bo marzę by iść na studia artystyczne. Uczestniczka Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • Kurs.thumb

  Przed zakupem kursu miałam drobne opory, zastanawiałam się nad inwestycją w ten kurs. Po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że trzeba zainwestować i zdać maturę. Kurs oczywiście polecam innym. Najbardziej podobają mi się maratony na facebooku i nagrane przez Pana Łukasza materiały video w których tłumaczy zagadnienia. Moim zdaniem wszystko w kursie jest na 100% i nic bym w nim nie zmieniła.

  Aneta Krupa, zdaję maturę po 10 latach. W tym roku chcę ją zdać bo otwiera ona drogę na studia. Uczestniczka Kursu Maturalnego na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb

  Przed aktywacją kursu nie do końca wierzyłam, że będę miała cały dostęp do takiej nauki. Często słyszy się o oszustwach dlatego nie wiedziałam czy zaufać Pana stronie. Jednak to, że rok wcześniej nie zdałam matury zmotywowało mnie do podjęcie dobrej decyzji. Kurs jest bardzo dobrze przygotowany dla osób, które chcą zdać maturę. Wszystko mi się podoba. Treść jest w sam punkt podana. Czytelnie, jasno i zrozumiale. No i ta zdawalność dzięki Pana nauce. Mam nadzieje, że tez zaliczę matematykę.

  Julia, poprawiam maturę w 2020 roku. Uczestniczka Kursu Maturalnego na poziomie podstawowym
 • Kurs.thumb

  Do skorzystania z kursu przekonała mnie ilość pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. W kursie cenie najbardziej to że w jednym miejscu jest zawarte to czego potrzebuje do zdania matury. Kurs poleciłam już swojej klasie maturalnej, ponieważ sama się z niego już wiele nauczyłam. Przez wiele lat mieszkałam w Niemczech w Dortmundzie, gdzie poziom matematyczny jest na niższym poziomie, a dzięki temu kursowi nie mam obaw co do polskiej matury z matematyki. 

  Paula, lat 20, mieszkam w Kołobrzegu od 2 lat, wcześniej w Niemczech w Dortmundzie Uczestniczka Pełnego Kursu Maturalnego z matematyki, p. podstawowy
 • Kurs.thumb
  Zastanawiałam się czy kurs nie będzie słabej jakości, jednak nie wygórowana cena przekonała mnie do zakupu. Najbardziej podobało mi się w jaki sposób były tłumaczone poszczególne tematy, jednak do niektórych z nich dodałam bym więcej zadań. Kurs zdecydowanie mogę polecić kolejnym osobom.
  Joanna Kosiacka, Maturzystka 2019 Uczestniczka Ekspresowego Kursu Maturalnego z matematyki
 • User default
  Świetnie wytłumaczone i opisane formuły wydają się bardzo łatwe. Podobają mi się też ćwiczenia, bardzo dużo mi dają. Jednak zadania maturalne nie są dla mnie takie proste i muszę poświęcić na nie więcej czasu.
  Kazek, eksternista Uczestnik Kursu Maturalnego dla dorosłych z matematyki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.