Drukuj

Czym jest maraton maturalny 2021?


Nie jestem fanem zostawiania wszystkiego na sam koniec lub zakładania, że w jeden dzień lub jedną noc przygotujesz się do matury z matematyki. 

Dlatego stworzyłem prawdziwy maraton maturalny z matematyki, który trwa od września, aż do maja 2021 i polega na codziennym, bardzo krótkim, powtórzeniu i utrwaleniu jednego małego tematu do matury. Odbywa się na obu poziomach, podstawowym i rozszerzonym. Więc nie ważne na którym z tych poziomów Ty zdajesz maturę - maraton maturalny może Ci pomóc wprowadzić trochę systematyczności w proces przygotowania. 

Jak wygląda maraton maturalny?

Codziennie na grupie na Facebook'u publikuję mała porcję materiału wraz z wyjaśnieniem, przykładami. Wszystko odbywa się około godziny 16:16 każdego dnia od poniedziałku do piątku. Tego samego dnia publikowane są również zadania do przećwiczenia danego tematu. Zadania oczywiście mogą zawierać elementy wykraczające poza dany dzień, ale staram się je tak dobierać, aby były to tylko rzeczy, które już wcześniej w innym dniu zostały omówione. 

Rozwiązania i odpowiedzi publikuję po godzinie 20 na grupie na facebooku.

1 komentarz

  1. Default avatar
    maturzystka2021 23.12.2019 15:46

    Bardzo pomocna strona polecam ją każdemu . Sama się przygotowuje do matury :) Mam nadzieje , że dzięki niej zdam :) na minimalne 30%

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodać komentarz