przygotowując sie do egzaminu z rachunku prawdopodobieństwa student opanował odpowiedzi na 30 z 40. Zasady egzaminu są nastepujące: Student losuje 3 pytania, jeśli zna odpowiedzi na wszystkie 3 pytania dostaje bdb, jeśli zna na 2 pytania to dostaje db. Jeśłi zna odpowiedz na 1 moze albo uzyskać ocenę dostateczną albo prosi o kolejne dwa pytania i jeśli zna odpowiedz na dwa z nich to moze uzyskać db.Jeśli student nie zna odp na żadne pytanie losuje trzy pytania i jeśli zna odp na conajmniej 2 spośród nich dostaje dostateczny. a)jakie są szanse uzyskania poszczególnych ocen z egzaminu b)jakie są szanse uzyskania oceny dobrej jeśli wiadomo ze student losował dodatkowe pytania c) student zdał egzamin. Jakie jest prawdopodobieństwo że musiał skorzystać z dodatkowej szansy.

Zadanie 521

Ekspresowy Kurs Maturalny z matematyki

Zdajesz matematykę bo musisz? Przygotuj się do matury nawet w 7 dni! Zapisz się dzisiaj
Zadanie dodane przez kozioleek1 , 12.11.2011 15:30
Default avatar
przygotowując sie do egzaminu z rachunku prawdopodobieństwa student opanował odpowiedzi na 30 z 40. Zasady egzaminu są nastepujące:

Student losuje 3 pytania, jeśli zna odpowiedzi na wszystkie 3 pytania dostaje bdb, jeśli zna na 2 pytania to dostaje db. Jeśłi zna odpowiedz na 1 moze albo uzyskać ocenę dostateczną albo prosi o kolejne dwa pytania i jeśli zna odpowiedz na dwa z nich to moze uzyskać db.Jeśli student nie zna odp na żadne pytanie losuje trzy pytania i jeśli zna odp na conajmniej 2 spośród nich dostaje dostateczny.

a)jakie są szanse uzyskania poszczególnych ocen z egzaminub)jakie są szanse uzyskania oceny dobrej jeśli wiadomo ze student losował dodatkowe pytaniac) student zdał egzamin. Jakie jest prawdopodobieństwo że musiał skorzystać z dodatkowej szansy.

Nikt nie dodał jeszcze rozwiązania. Bądź pierwszy

Dodaj swoje rozwiązanie

Dodaj swoje rozwiązanie:

Zabronione jest kopiowanie wszelkich treści!
Musisz się zalogować aby dodać rozwiazanie do zadania.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.