Ja juz matematyke dawno skonczylam, ale... No wlasnie mam do rozwiazania zadanie ze szkoly francuskiej, poziom gimnazjum, i przy moim stanie wiedzy i matemacznych umiejetnosciach nie jestem w stanie tego zrobic. Na zalaczonym obrazku jest chinski kapelusz, ktory trzeba odzwierciedlic w rzeczywistosci. Wziac kartke o szerokosci 12 cm i matematycznie obliczyc dlugosc kapelusz wiedzac ze wysokosc pieciokąta jest rowny jego dlugosci, czyli h=d.

Zadanie 4682

Ekspresowy Kurs Maturalny z matematyki

Zdajesz matematykę bo musisz? Przygotuj się do matury nawet w 7 dni! Zapisz się dzisiaj
Zadanie dodane przez Naranja , 26.11.2012 20:28
Default avatar
Ja juz matematyke dawno skonczylam, ale... No wlasnie mam do rozwiazania zadanie ze szkoly francuskiej, poziom gimnazjum, i przy moim stanie wiedzy i matemacznych umiejetnosciach nie jestem w stanie tego zrobic.
Na zalaczonym obrazku jest chinski kapelusz, ktory trzeba odzwierciedlic w rzeczywistosci. Wziac kartke o szerokosci 12 cm i matematycznie obliczyc dlugosc kapelusz wiedzac ze wysokosc pieciokąta jest rowny jego dlugosci, czyli h=d.

Nikt nie dodał jeszcze rozwiązania. Bądź pierwszy

Dodaj swoje rozwiązanie

Dodaj swoje rozwiązanie:

Zabronione jest kopiowanie wszelkich treści!
Musisz się zalogować aby dodać rozwiazanie do zadania.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.